Про стан атмосферного повітря в місті

povitryaВ 2018 році, в рамках обласної програми моніторингу стану повітя міст Київщини, У Вишневому було встановлено стаціонарний пост з обладнанням для контролю повітря. Газоаналізатор перевіряє кількість оксидів вуглецю, сірки, азоту, сірководню, концентрацію аерозольних частинок пилу, потужність еквівалентної дози гамма-випромінювання.

Отже, на попередньому тижні місто мало такі показники:
середньодобова концентрація основних забруднюючих речовин не перевищувала “гранічно допустимі концентрації) – ГДК . Наприклад, ГДК оксида вуглецю становить 3,0мг/куб.м. А прилади визначали середньодобову від 0,01 до 0,85 по окремих днях. По оксиду азоту відповідно ГДК 0,06 мг/куб.м. Прилади визначили від 0,11 до 0,39. По діоксиду сірки ГДК становить 0,05 мг/куб.м. Виявлено – від 0,0 до 0,01.

Потужність дози випромінювання : допустима є 0,57 мкЗв/год. Стабільно маємо по приладах- 0,01 мкЗв/год.

В окремі одноразові моменти прилади фіксували перевищення концентрацій по ряду показників вмісту домішків у повітрі( особливо оксиду азоту).Що пояснюється скупченням автомобільних викидів у жаркі та безвітрені моменти. Але в цілому стан повітря в місті є досить хорошим.

Цей запис був опублікований в Думка експерта, Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *