Що нового приготувала сесія Вишневої міської ради?

am-SjUZ5ZG8Сьогодні, 23 березня, почалося чергове засідання сесії Вишневої міської ради. Як завжди, перед розглядом питань, внесених до порядку денного, виникають нагальні проблеми, які турбують представників громадськості.

Сьогодні це питання власників автомобілів, що розташовуються на стоянках в кінці вулиці Європейської (Жовтневої) – стоянки Карат та СІА сервіс. Справа у тому, що ці стоянки, а також частина стихійних городів, розташовані на земельній ділянці, визначеній під житлову забудову. І саме там планується житло для учасників АТО. Власники автівок ставлять вимогу надати їм альтернативну ділянку під автостоянку, близько від житлової зони. Саме з цим до сесійної зали прийшла велика група людей. Зрозуміло, що питання має право на існування, це важлива проблема для мешканців. Але його рішення дуже складне, бо на території міста таких вільних ділянок немає. Тому і виникла напруга.

Серед головних питань сьогоднішньої сесії ми хочемо виділити два найбільш важливих для життя міста. Перше – це питання про внесення змін до міського бюджету 2017 року.  В пропозиції виконавчого комітету на це питання зазначено, що збільшуються видатки бюджету за рахунок вільного залишку коштів на початок року gspkNlhdaoYна суму 4770,0 тис.грн. Ці кошти перерозподіляються на нагальні міські потреби. Майже 4 млн.грн йде на КП  «Вишнівськтеплоенерго» для забезпечення функціонування теплового господарства, приблизно 400 тис.грн піде на Управління міським господарством для підтримки  діяльності в умовах дефіцитних тарифів. Також близько 80 тис.грн йде на діяльність спортклубу «Вишневе» для проведення навчально-тренувальних зборів та проведення змагань в місті.

Друге надважливе питання сьогоднішньої сесії (серед низки приватних та комерційних питань земельного блоку) – Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж міста Вишневе. Важливість цього питання полягає в тому, що незважаючи на 130-річну історію міста, Вишневе досі не має чітко затверджених меж як географічного показника. Багато років це питання турбує різні покоління керівників міста.  На жаль, так сталося, що  сусідні «багаті та авторитетні» села примудрилися затвердити свої межі раніше Вишневого. Які важелі допомагали це робити знає лише історія. Але при цьому були порушені інтереси міста і перспективи земельного розвитку Вишневого за рахунок земельного фонду району. Було багато судових тяганин, оскільки по закону спершу межі затверджують міста, а потім навколишні села. У випадку Вишневого і сусідів все вийшло навпаки. Тому так затягнувся процес врегулювання правової сторони питання. І ось місто вийшло на правильний шлях. Він буде тривалим і важким. Але сьогодні має бути зроблений перший крок.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *