Столичне метро з квітня може подорожчати до 7 гривень

метроСлідом за тарифами на комунальні послуги може подорожчати вартість проїзду в столичному транспорті. У київський мерії офіційно це поки не підтверджують, але визнають, що така необхідність є через підвищення тарифів на електроенергію для підприємств. Якщо економічний аналіз собівартості підтвердить, що тариф на проїзд потрібно підвищити, то вже у квітні поїздка в наземному транспорті може обходитися в 5 грн, а в метро – як мінімум в 7 грн.

Поїздка в автобусах, трамваях і тролейбусах з 1 квітня може стати дорожче на 2 грн. «Через подорожчання електроенергії зросли витрати на електротранспорт, крім того постійно зростає ціна на паливо і запчастини. Зараз наші економісти терміново роблять прорахунки нового тарифу. Обговорюється тариф в 5 грн. (Зараз – 3)», – говорять не для запису в «Київпастрансі».

А джерела в мерії взагалі стверджують, що розпорядження вже у мера.

«Хотіли взагалі до 8 грн підняти, щоб вийти на окупність. Але потім вирішили, що це занадто дорого, ніхто платити не буде. Зараз розпорядження про підвищення тарифів у Кличка», – кажуть джерела в КМДА.

У той же час радник першого заступника голови департаменту економіки КМДА Василь Яструбинський хоча і визнає, що розрахунки нових тарифів на проїзд ведуться, однак додає, що говорити про підвищення поки передчасно.

«З 1 квітня навіть теоретично підвищення тарифу на комунальний транспорт неможливо, оскільки процедура повинна зайняти якийсь час. Зараз в департаменті економіки, наскільки мені відомо, вивчається собівартість перевезення пасажирів міським транспортом. Які будуть наслідки цих прорахунків, стане відомо, як я думаю, в кінці березня – початку квітня, коли будуть результати прорахунків, скільки коштують перевезення. Після цього міська влада буде приймати рішення – дотація або перегляд тарифів », – сказав пан Яструбинський.

Цей запис був опублікований в Новини та теги , , , . Закладка на посилання.

One Response to Столичне метро з квітня може подорожчати до 7 гривень

  1. Vova says:

    Что произошло с ЖК Вишневый квартал https://shotam.com.ua/objects/zhk-vishnevyiy-kvartal/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *