Приватний город чи зона забудови? Тема можливого конфлікту

город123  Всі ми бачимо, що по околицях міста є такі собі пусті земельні ділянки, де частина вишнівчан розбиває городи і щось вирощує – картопельку, моркву, помідорчики і таке інше. Ця практика тягнеться ще з початку 70-х років, коли місто активно заселялося. Тоді туга за власною присадибною ділянкою була ще свіжою. Ну і таке собі доповнення до сімейного раціону- власноруч вирощена городина. 

Хтось навіть невеличкі сади встиг виростити. Відразу наголосимо – жодних офиційних оформлень на ці ділянки не існувало. Дозволу на використання землі ніхто з огородників не мав і не мае. У виконкомі тих часів за заявою надавали клаптик паперу – ордер. І все. Але така практика тяглася багато рокв і щасливі городяри звикли розцінювати ці землі, як власні годувальниці.
город12
Але сьогодні ця практика припинилася. Кожен клапоть міськоиї землі є активом громади і використовується на розвиток міста чи міської інфраструктури. Так звані власники активно з цим не погоджуються і час від часу виникають конфліктми.

Ось знову визріває дві конфліктні зони. Одна – біля церкви, між Вишневим та ЖК “Софія”. Йдуть роботи з пооектування недільної школи. Надано технічні умови підведення тепла, води та інших комунікацій. Отдже, невдовзі тут буде будмайданчик.

ст1Інша зона – за тимчасовою автостоянкою в кінці вулиці Жовтневої (Європейської). Сама стоянка и прилегла земля, де вже чути звуки лопат городярів, є зоною житлової забудови. До речі, саме тут буде будуватися житло для воїнів АТО. Тож, вірогідно, вже в цьому році роботи розпочнуться. Тому тут виросте житло, а не картопля.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

2 Відповідь на Приватний город чи зона забудови? Тема можливого конфлікту

  1. Ірина says:

    А з яких це пір автостоянка в кінці Жовтневої стала “тимчасовою”? Вона там була споконвіку. А тепер, коли її вирішили прибрати до рук задля забудови, влада намагається викручуватися за допомогою от таких статей. Не заздрю мешканцям будинків, що купили квартири тут з урахуванням можливості парковки…

  2. Лена says:

    житло для воїнів АТО – аж 10 квартир на 2,8 ГА земли. Хороший отмаз для слива земли на центральной улице.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *