В Японії винайшли браслет, який перетворює рухи в музику (ВІДЕО)

9721485953541Компанія Dmet Products привезла на Нью-Йоркський ярмарок іграшок пристрій BeatMoovz, який відтворює різні звуки в залежності від рухів користувача в реальному часі. Винахід являє собою гумовий браслет з вбудованим Bluetooth-модулем і акселерометром. BeatMoovz з’єднується з однойменним додатком на смартфоні, який містить бібліотеку з 400 звуків. Користувачі можуть використовувати до чотирьох пристроїв одночасно і призначити на кожен браслет звучання різних інструментів. BeatMoovz можна надягати не тільки на зап’ястя, але і на ноги.

Редактор Нью-Йоркського видання Mashable Ленс Уланофф (Lance Ulanoff) виявився вражений тим, з якою швидкістю працює BeatMoovz. “Я спостерігав за тим, як Кусуноки і його колега різко рухалися, а музика одночасно грала з колонки, яка була з’єднана з iPhone і додатком BeatMoovz через Bluetooth. Вони рухалися так швидко, що я можу заявити: звуки ідеально синхронізовані з рухами. А потім магічний ефект посилився, коли Кусуноки почав показувати танець робота”, – говорить Ленс Уланофф, редактор Mashable.

У компанії Cra-Z-Art, яка є офіційним дистриб’ютором браслетів в США, розповіли, що між рухами і звуками відсутня затримка. Крім того, користувачі BeatMoovz отримають можливість завантажувати власні звуки в бібліотеку програми.

На офіційному сайті Dmet можна знайти й інші відео, що демонструють технологію. Наприклад, короткий рекламний ролик з першим прототипом пристрою або тест в нічному клубі.

Орієнтовно пристрій з’явиться у продажу в серпні 2017 року за ціною 60 доларів за два браслета.

Цей запис був опублікований в Технології та теги , , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *