П’яне вбивство

vtk21 лютого близько 21 години до чергової частини ГФ «Спецзагін «Дельта» надійшов виклик від чергового по відділу поліції терміново прибути за адресою: м. Вишневе, вул. Машинобудівників, 17, де відбулося ножове поранення одного із мешканців будинку. Поліцейський патруль в цей час теж прямував за даною адресою.

Коли бійці ГФ «Спецзагін «Дельта» прибули на місце виклику, там вже працювала бригада швидкої медичної допомоги. У коридорі біля вхідних дверей до квартири лежав чоловік з численними ножовими пораненнями, які виявилися смертельними. Лікарями було констатовано смерть.

У квартирі перебувала жінка (мешканка квартири), якій на той час лікарі надавали медичну допомогу через психологічний стрес побаченого інциденту. Як повідомила жінка, вбитий чоловік – то її племінник, а вбив його її син. Інцидент стався між двоюрідними братами.

Згідно картотеки, яка ведеться в базі даних ГФ «Спецзагін «Дельта» підозрюваного було встановлено відразу. Бійці підрозділу вже розуміли, кого затримувати та де його можна відшукати.

В цей час на місце події прибули працівники поліції, яким була передана вся інформація по даному факту, після чого спільно з поліцією вжили заходів щодо затримання підозрюваного. Буквально через 10-15 хвилин вбивцю було затримано.

Далі було встановлено, що між двоюрідними братами під час спільної п’янки виник спір на політичну тему, який в подальшому переріс у бійку та, як результат, вбивство.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *