Головні питання XVIII сесії Вишневої міської ради

pEwjCiTtDSwСьогодні розпочала свою роботу XVIII сесія міської ради сьомого скликання. Як і заведено серед депутатів, засідання розпочалося зі зворушливих хвилин привітання іменинників. Окремо і дуже тепло поздоровили з одужанням депутата Віктора Косяка, який отримав важке поранення в зоні АТО.

Сесійна зала прикрашена плакатами з головного питання повістки денної -Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту м. Вишневе. Фактично мова йде про те, що місто отримує додаткові гектари землі. З урахуванням цього додатку на південний частини міста близько 200 га може нарешті выйти на етап затвердения своих меж. І хоча на засіданнях депутатських комісій навколо цього питання зламано багато списів, маємо надію, що виважене рішення буде прийнято.

HiWOQEl0rJkЩе одне важливе питання роботы сесії – внесення змін до бюджету міста на 2017 рік, а саме- збільшення доходів спеціального фонду міського бюджету на 9,1 млн. грн., які мають піти на капітальний ремонт жіночої консультації в будинку 31 по вул. Європейській (в суммі близько 4,1 млн. грн) Також 5 млн, грн мають бути спрямовані на придбання спецтехники для наших комунальників – КП “УКГ”. По загальному фонду бюджету міста майже 300 тис. грн. виділяється Вишнівськтеплоенерго для забезпечення стану теплових мереж. Майже 160 тис виділено на будівництво додаткових приміщень стадиону, 200 тис. грн. – на ремонт дитячо-юнацької спортивної школи по вул Машинобудівників.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *