В браузері Google Chrome з’явиться підтримка віртуальної реальності

Google Chrome Wallpaper by Hardii on DeviantArtБраузер Google Chrome отримав підтримку платформи віртуальної реальності WebVR, дозволяючи користувачам дивитися фотографії, відео та інший контент для пристроїв віртуальної реальності з кутом огляду 360 градусів на персональних комп’ютерах і ноутбуках. Перенесення такого контенту за межі спеціальних пристроїв в браузер є значним кроком на шляху поширення даних технологій серед широкого кола користувачів.

Це вже не перший крок розробників: раніше компанія Mozilla впровадила таку ж можливість в браузер Firefox, бета-версія Chrome також підтримувала WebVR. Поява підтримки у фінальному варіанті зробить технологію доступною десяткам мільйонів користувачів, оскільки браузер Chrome є найпоширенішим на персональний комп’ютерах.

Інтерфейс прикладного програмування WebVR потрібен для просування віртуального контенту на пристроях з різною обчислювальною потужністю. Теоретично фотографії та відео в браузері повинні відображатися так само плавно, як і на пристроях Google Daydream View і Samsung Gear VR. Саме так і відбувається в представленій в блозі Google демонстрації.

Забезпечення стабільної обробки контенту залежить від розробників, а Google буде допомагати їм за допомогою посібників і інструментів розробки. На мобільних браузерах Chrome частота відображення контенту повинна бути не нижче 60 кадрів/с, на комп’ютерах – не нижче 90 кадрів/с. Такі ж вимоги до контенту пред’являє Mozilla. Потрібно відзначити, що віртуальна реальність на комп’ютерах Chrome доступна лише в тому випадку, якщо у користувача є сумісний з платформою Daydream смартфон.

Цей запис був опублікований в Технології та теги , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *