Чергове підвищення тарифів: у скільки обійдеться чистота в домі та смачна вечеря

1485680187_schetchikelektro1 березня для українців ознаменується не лише початком весни, а й черговим підвищенням тарифів на електроенергію. Про це уряд країни говорив ще торік, але всі потайки сподівалися, що добивати наші гаманці ніхто не буде. На жаль, сталося не як гадалося…

До того часу ми вже встигнемо відчути подорожчання електроенергії для промислових підприємств – експерти вже анонсували підвищення цін основні товари та послуги. А з 1 березня ще за комфортне перебування вдома доведеться платити більше.

Після чергового перегляду вартості світла, громадяни, які будуть використовувати до 100 кВт електроенергії на місяць, заплатять за тарифом 0,9 грн/кВт. Ті, хто використовує за місяць більше, повинні будуть розрахувати вартість оплати виходячи з 1,68 грн/кВт.

У наступній таблиці розрахована вартість години роботи найбільш популярних електроприладів в січні 2017 року та нові значення даних показників з березня 2017 року.свет таблица

Цей запис був опублікований в Експерт ЖКХ, Життя міста, Новини та теги , . Закладка на посилання.

One Response to Чергове підвищення тарифів: у скільки обійдеться чистота в домі та смачна вечеря

  1. Олеся says:

    Давно вже не ШАНОВНЕ ПАНСТВО!!! Невже ви не розумієте,що не сьогодні,то завтра народ буде розцінювати вашу наглість як намагання вбити націю,і тоді стережіться….Останній терпець вісить на волосині ,як тільки він обірветься -біжіть ,біжіть не оглядуючись-бо кара буде безпощадна і до вас ,і до ваших дітей та родичів.Ви вважаєте,що все для вас минеться,НІ!!! Вже сьогодні ви і ваші родини проклятті мільйонами людей і цей бумеранг набагато реактивніший за ваші літаки втечі.Це не беручи до уваги ,що ще трохи і народна війна повідрубує вам ваші ненаситні руки з головами.БАЖАЄМО ОТЯМИТИСЬ)))

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *