Нова техніка для міста

viber imageЯкщо благоустроєм міста не займатися, рано чи пізно воно перетвориться на смітник. Вишневе завжди славилося чистотою та організованою роботою комунальних служб. Але навіть найкращі працівники без відповідного обладнання не зможуть якісно виконувати свою роботу. У зв’язку з цим, сьогодні Вишневе обзавелося новою технікою для прибирання вулиць.

3Урочиста церемонія передачі комунальним службам міста нової техніки, придбаної за фінансової підтримки Києво-Святошинської районної державної адміністрації, відбулася біля приміщення місьцої ради. Фактичним каталізатором придбання техніки стали події навколо районного сміттєвого полігону. Тобто – його закриття. Саме тоді на тлі серйозних проблем з вивезенням з населених пунктів сміття, було прийнято рішення щодо додаткового виділення коштів.

1Місто Вишневе отримало дві сміттєзбиральні машини на базі МАЗ, нову універсальну машину для прибирання міста (РУМ), новий екскаватор і маленький тракторець. На це пішло майже 6,5 млн гривень з бюджету району.  В церемонії взяли участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, її заступник Михайло Лєзнік, міський голова Вишневого Ілля Діков та працівники комунальних підприємств.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , , , . Закладка на посилання.

One Response to Нова техніка для міста

  1. Леона says:

    Молодцы! Так держать! Приятно, когда о твоем городе заботятся!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *