Вчасна оплата платіжок винагороджується

3У багатьох європейських країнах споживання енергоресурсів є заощадливим, а оплата за обслуговування будинків компаніям, що займаються експлуатацією технічних систем і мереж та прилеглих територій – своєчасною. Навіть в країнах Прибалтики, де реформи в галузі житлового господарства відбулися не так давно, фінансова дисципліна по сплаті за послуги з управління будинками знаходиться на високому рівні. Тому питання стимулювання і заохочення співвласників до своєчасної оплати за надані послуги, на відміну від нашої країни, так не загострюється.

В Україні, в умовах активного впровадження державою реформ, втілення інноваційних підходів у взаємовідносинах між співвласниками багатоквартирних будинків і Управителями, постійного росту цін на газ, електроенергію, воду і як наслідок, на послуги з експлуатації багатоквартирних будинків і прибудинкових територій, своєчасна оплата за спожиті енергоресурси і надані послуги та відсутність заборгованості є дуже важливими. І нам всім потрібно ставати відповідальнішими за своє житло.

Отже, всі компанії – приватні Управителі, реформовані ЖЕКи і ОСББ постійно замислюються над тим, як зробити так, аби заборгованість за спожиті послуги не накопичувалась і сплата за них була своєчасною та постійною. Адже вчасна оплата це запорука стабільного функціонування систем життєзабезпечення багатоквартирного будинку, прибудинкового освітлення та освітлення місць загального користування, вивезення, переробка та утилізація твердих побутових відходів, прибирання, поточного ремонту тощо.

ТОВ «Управління Комфорту» одна із приватних компаній, яка ефективно працює на ринку надання житлово-комунальних послуг і управління нерухомістю, зокрема обслуговує багатоквартирні будинки Житлового Кварталу «АКВАРЕЛІ». Як керівнику компанії, мені дуже важливо, а особливо в сучасних умовах роботи,  не тільки якісно і вчасно надавати послуги але й додатковими заходами створювати комфортні умови проживання всіх співвласників багатоквартирних будинків. От і в цьому році, підводячи підсумки роботи із колегами, вигадали дуже цікаву ідею, як заохотити мешканців і співвласників багатоквартирних будинків і надалі своєчасно сплачувати за послуги. Тож, напередодні Нового Року, було вирішено, влаштувати мешканцям будинків неочікуваний сюрприз. Враховуючи, що в бюджеті компанії, кошти на подібні заходи не передбачалися, залучили до проведення заходу комерційні нежитлові приміщення, які розташовані в будинках на території кварталу «Акварелі». Заохоченням до участі в акції магазинів, кафе, ресторанів та інших закладів стала не тільки реклама серед мешканців житлового кварталу, а й свого роду лояльність з боку власників квартир до комерційних приміщень. Адже всі ми знаємо, як власники квартир ставляться до магазинів і ресторанів, які розташовані в житлових будинках.

Для початку, за допомогою програмного забезпечення, було відібрано власників квартир, які впродовж всього року сплачували своєчасно кожного місяця до 20-го числа за надані послуги і не мали заборгованості. Наступним кроком було запропоновано власникам комерційних закладів взяти участь шляхом надання подарункових сертифікатів, дисконтних карток, знижок на власні товари та послуги для розіграшу серед мешканців – учасників заходу. Також, надали можливість усім бажаючим розмістити на центральній площі кварталу столики, аби запропонувати мешканцям та гостям кварталу гарячі напої та їжу в форматі «street food». В програмі були заплановані і анімаційні програми для дітей, від дитячих закладів житлового кварталу, і спортивні змагання для дорослих, від однойменного спортивного клубу «Акварелі». Для дітей організували справжні веселощі. Водили хороводи, грали у ігри, фотографувалися, розповідали віршики і запускали салют із кульок. Для батьків – силові випробування. Майстер – класи від тренерів. Загалом, завдяки партнерській підтримці комерційних установ, наша компанія організувала п’яти-годинну святкову програму для всіх мешканців житлового кварталу «Акварелі» із святковою новорічною музикою. Коли всі змагання були вже позаду, відбулося нагородження переможців і фінальний розіграш та вручення призів. Ті, хто просто прогулювався неподалеку і завітали на свято, кажуть, що це прекрасне заохочення для своєчасної сплати послуг. Схвальні відгуки ми отримали і від Асоціації управителів Житла, активним членом якої є наша Управляюча Компанія ТОВ «Управління Комфорту». Самі люди кажуть, що намагаються вчасно платити за послуги, адже це їхній власний комфорт. Ми вже плануємо програму на наступний Новий Рік і сподіваємось, що завдяки таким заохоченням у 2017 році зберемо більше мешканців, які вчасно будуть сплачувати комунальні послуги. Як організатори і винахідники такої ідеї, будемо раді, якщо наш певний позитивний досвід допоможе іншим Управителям в сфері житлово – комунального господарства, завдяки таким заходам, підвищувати фінансову дисципліну серед мешканців і співвласників багатоквартирних будинків.

Директор Управляючої Компанії «Управління комфорту»

ЖК «Акварелі»

Володимир Воробей

Цей запис був опублікований в Експерт ЖКХ, Життя міста та теги , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *