Для підприємст ЖКГ можуть скасувати вимогу попередньої оплати за електроенергію

1Останнім часом виникла необхідність врегулювання питань між підприємствами електропостачання та виконавцями послуг з утримання багатоквартирних будинків і споруд та прибудинкових територій –  Управителями. А саме щодо авансової (попередньої) плати за електричну енергію виконавцями послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, Управителями багатоквартирних будинків і відшкодування витрат за спільне використання технологічних електричних мереж електропередавальними організаціями.

Адже існуюча проблема між підприємствами, які обслуговують багатоквартирні будинки і електропередавальними організаціями зайшла у глухий кут.

За ініціативою директора Управляючої Компанії ТОВ «Управління Комфорту», яка надає послуги з управління багатоквартирними будинками ЖК «Акварелі» у м. Вишневому і входить до Асоціації Управителів Житла України, була скликана нарада у Мінрегіоні, за участю представників НКРЕКП, Антимонопольного комітету, Державної регуляторної служби, ГС «Асоціація Управителів Житла» та підприємств галузі і органів місцевого самоврядування.

У ході наради було обговорено необхідність внесення змін до пункту 6.6 Правил користування електричною енергією в частині скасування вимоги стосовно попередньої оплати підприємствами ЖКГ за електроенергію та визначення для таких підприємств особливого порядку розрахунків за електричну енергію (враховуючи те, що платежі за ЖКП послуги вносяться споживачами у місяці, що настає за розрахунковим).

НКРЕКП підтримала таку пропозицію і найближчим часом проект постанови буде розміщено на сайті комісії для обговорення.

Також було вирішено, що Мінрегіон у співпраці з НКРЕКП, Антимонопольним комітетом та Державною регуляторною службою продовжить працювати над врегулюванням питання відшкодування витрат за спільне використання технологічних електричних мереж електропередавальними організаціями.

Цей запис був опублікований в Експерт ЖКХ та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *