Наліт на гаражний кооператив у Вишневому

дельта06 грудня близько 22:30 години до чергової частини ГФ “Спецзагін “Дельта” надійшов виклик від охорони АГК “Вишневий” про те, що на території даного гаражного кооперативу перебувають підозрілі особи в кількості 3-4 чоловіки. Володіючи інформацією про часті крадіжки з гаражів, патрульна група виїхала на місце виклику терміново.

При спробі затримати підозрілих осіб, останні почали втікати в різні сторони, та в темряві вдалося затримати одного з них. Передавши затриманого під нагляд місцевих охоронців, бійці патрульної групи ще раз повернулися на місце попереднього затримання. В темряві було помічено ще одного чоловіка, якого також оперативно затримали співробітники “Дельти”. Як виявилося, злочинці прибули до вказаного АГК на автомобілі “Шевроле Лачетті” синього кольору з метою скоїти крадіжку. Останній затриманий намагався втекти на даному авто, але також був затриманий разом з автомобілем. Бійцям спецзагону під час затримання довелося дещо ризикувати, в результаті чого, на жаль, було пошкоджено службовий автомобіль.
Затриманих осіб разом з їх автомобілем було передано працівникам поліції. Ще перебуваючи на території АГК один із затриманих зізнався, що в даному кооперативі вони і раніше неодноразово вчиняли крадіжки різного майна.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *