Електронний кабінет – ефективна допомога для платників податків

photoКиєво-Святошинська ОДПІ нагадує, що з метою якісного обслуговування платників податків на веб-порталі Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua)  розміщено ряд електронних сервісів, користуючись якими, платники зможуть заощадити власний час та кошти. Один серед таких сервісів «Електронний кабінет платника (оновлена версія)».

Електронним кабінетом можуть скористатися як юридичні особи так і самозайняті особи – фізичні особи – підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність.

Працювати в Електронному кабінеті можна з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Модернізований сервіс «Електронний кабінет платника (оновлена версія)» має відкриту та приватну частини. У відкритій частині можна ознайомитися з новинами, податковим календарем, даними з реєстрів (реєстром платників ПДВ, платників єдиного податку, інформацією про РРО, інформацією про книги ОРО, реєстром платників акцизного податку з реалізації пального, реєстром осіб, які здійснюють операції з товарами, реєстром неприбуткових організацій та інші), адресою та режимом роботи ЦОПів та іншою корисною інформацією.

Робота з електронним сервісом у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП), який можна отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, зокрема, безкоштовно в АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (http://acskidd.gov.ua/).
В приватній частині після ідентифікації особи надається можливість:

– скористатися інформацією з реєстрів;

– ознайомитись з новинами;

– отримати інформацію про граничні терміни сплати податків, зборів, обов’язкових платежів та подання звітності саме для конкретного платника за конкретний звітний період;

– переглянути та перевірити свої облікові дані;

– сформувати та відправити звітність та багато інших можливостей.

Фізичним особам після ідентифікації також буде надано можливість за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори, платежі (приватна частина – “Стан розрахунків з бюджетом”), отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків (приватна частина – “Запити на отримання інформації”).

Києво-Святошинська ОДПІ

ГУ ДФС у Київській області

Цей запис був опублікований в Офіційно та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *