В очікуванні платіжок за тепло

818Діючі тарифи нещадно б’ють по гаманцях простих українців. І якщо у минулому місяці ми ще не встигли відчути всю “красу” зимового періоду, адже наші домівки почали гріти лише з 17 жовтня, то у листопаді опалення було ввімкнено весь місяць. Відповідною буде і оплата… Тож, рахуємо та намагаємося не втратити свідомість.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , . Закладка на посилання.

13 Відповідь на В очікуванні платіжок за тепло

 1. Вера says:

  Ну конечно, если жарить со свей дури, то чего бы не понакручивать такие платежи в месяце в котором еще и минуса то толком не было…. Люди заплатят, и за обогрев улицы в том числе.

  • Моє Вишневе says:

   зверніть увагу на показники температури теплоносія поруч з тарифом. ніхто не гріє зі всієї дурі. це температура теплоносія ще досить поміркована. щоб і гаряча вода була . бо один теплоносій забезпечує теплові мережі і мережі з циркуляцією підігрітої води. от коли будуть гріти на рівні 75-80 град, то будуть дійсно дурні цифри. але так коштує природний газ. можке коріння дурі саме там?

   • Вера says:

    Я могу судить только по своим батареям – они горячущие, к трубе которая заходит в квартиру и выходит из нее к соседям – невозможно дотронуться. Батареи перекрыты или на 1/2 или на 2/3. А то что эта же вода идет как горячая – ну так нужно перенастраивать систему! Простите я плачу бешенные деньги за перекрытые батареи, потому что наши тепловики не могут горячую воду и отопление развести??? Почему то в других городах как то этот вопрос регулируется.

   • Вера says:

    а касательно цены газа – и где же так давно обещанная твердотопливная котельня?

 2. Анатолій says:

  А що з Вітянськой 8 чому там нулі?

  • Моє Вишневе says:

   Це інфа по показниках будинків, де є будинкові лічильники тепла. Де немає – нормативний розрахунок. Цифру знаємо, але завтра уточнимо, щоб не помилитися в четвертому знакові за комою. В деяких будинках лічильники або вилучені, або не працюють. там також середньонормативний показник

  • Моє Вишневе says:

   вітянська 8 – 26,73. щось комп дав сбій. цифра від тепловиків

 3. Сергій Заблоцький says:

  На Машиностроителей, 17а тепловые счетчики по квартирам поэтому 12,73!!!!!

 4. Оксана says:

  Скажіть, будь ласка, Чорновола 42 В чому немає в переліку?

 5. Тетяна says:

  Звідки показники?! по вул. Київській, 3 стоїть 5 поверховий будинок, а не 9 поверховий, як зазначено в таблиці, у звязку з цим, викликає занепокоєння загальний обсяг житлової площі та кількість проживаючих, які враховуються для розрахунку.

 6. Павло says:

  Знову питання про утеплення будинків встає в повний зріст. Скільки років на Машинобудівників 17 (дім “красень” на краю поля) ЖЕК годує жителів обіцянками утеплити. А пасивне населення вірить і платить, не хоче йти в ОСББ. Платіжки за тепло по 2000 грн. Без лічильника 32 грн за 1кв.м, з лічильником 27, чудово.
  Сам дім: https://goo.gl/JLaVX8

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *