Вишневе перетворюється на смітник

imag1021Ще торік Вишневе можна було сміливо назвати одним з найчистіших міст Київщини. Але цьогорічна ситуація приголомшує не лише вишнівчан, а й гостей міста. Сміттєві контейнери, які можуть не прибирати кілка днів, засмічені двори та купи листя. За місяць до Нового року комунальники ще не прибрали осіннє листя! Жах!

imag1024Мабуть, цьогорічними новорічними прикрасами вулиць Вишневого стануть замерзлі кучугури листя, які прикидає сніг. Та не тільки залишки осені псують затишок міста. Супермаркет «Фора» відмовився від послуг з вивезення сміття КП «УМГ». Відповідно, міські комунальники прибрали свої контейнери. Але, на жаль, нові ніхто не завіз. І тепер сміття «Фори» валяється просто на вулиці. Якщо так триватиме і далі, сморід та безпритульні собаки стануть новими сусідами вишнівчан.

imag1022Звичайно, жителі Вишневого не могли не помітити таких кардинальних змін у комунальному господарстві рідного міста. «Я дуже засмучена ситуацією, яка склалася. Невже криза торкнулася і нашого Вишневого. Я живу тут вже 20 років, і завжди все було чисто, прибрано, охайно. Завжди хотілося вийти на вулицю і насолоджуватися місто. Я сподіваюся, що це тимчасові незгоди у роботі наших комунальників, і найближчим часом вони виправляться та почнуть працювати ще краще», – зауважує вишнівчанка Олена.

Так, шановні комунальники, мабуть саме час згадати про добрі традиції та репутацію Вишневого і прибрати з вулиць міста все сміття, адже по весні це буде робити ще важче.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *