Проблемний електрокабель

kabel-2Нещодавно виник гострий конфлікт між жителями будинків № 1, 1а, 3 по вул. Київській та працівниками підрядної організації, яка прокладала мережу електропостачання до ТП 756, розташованої якраз біля цих будинків.

Мешканці були проти того, що додаткове навантаження додалося до їх старенької ТП. Тим більше, що енергетики та проектувальники вирішили під’єднати до ТП на території міста декілька новобудов с. Софіївська Борщагівка. Тому в ході стихійного митингу, коли ці обставини стали відомі мешканцям, активісти засипали траншеї під новий кабель та нагнали робітників підрядної організації.

kabelМайже місяць тривали перемовини з жителями. Тут потрібно врахувати, що енергетики і не мають погоджувати зі споживачами, кого і як підключати до свого обладнання. Проектанти розрахували, що ТП додаткові навантаження витримає і ця точка підключення є найближчою до новобудов. Отже і витрат менше. Влада міста та представники депутатського корпусу міськради уважно вивчили ситуацію. Нібито і порушень не визначено при видачі дозволу на виконання робіт, бо місцеві органи мають надавати дозволи в межах погоджених проектів. В той же час інтереси громадян мають бути враховані.

Декілька нарад з цього приводу дозволили знайти рішення проблеми. Інвестор погодив, а підрядники отримали доручення провести заміну двох трансформаторів потужністю по 400 кВа на нові трансформатори потужністю 630 кВа. Додатково інвестор має витратити на це приблизно 300 тис грн. Але це дасть додаткові можливості трансформаторній підстанції мати більший резерв потужності. Здається це рішення задовольнило всіх.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *