Житло для воїнів АТО: бути чи ні?

1472472846_zhitloНа останній сесії Вишневої міської ради депутати вирішували вкрай важливі та актуальні для міста питання. Це зібрало чимало глядачів у сесійній залі. Але найбільше громадян цікавило питання про виділення квартир для воїнів АТО.

Питання дійсно нагальне, адже свого часу захисникам України пообіцяли надати житло, але досі цього не сталося. Та ось у Вишневому справа зрушилася з місця. Було створено відповідну депутатську комісію, яку очолив Василь Лисевич, до якої також увійшов міський голова Ілля Діков, воїни АТО та представники громади. Головне завдання – обрати найбільш привабливого як для міста, так і для героїв АТО забудовника, який чесно виконав би свої обіцянки та у вказані строки звів та здав у експлуатацію нову багатоповерхівку.

wmuvbroejrqОбговорення було нелегким, адже побудувати будинок у Вишневому хотіло близько 10 забудовників, але на розгляд сесії було винесено лише 2. Тож, які умови будівництва були представлені? По-перше, місто виділило 2,8 Га наприкінці вулиці Європейської (Жовтневої), за міським ринком, за умови, що забудовником буде виконано соціальне навантаження. Тобто, як мінімум у новому кварталі буде дитячий садочок. От тільки обране місце викликало шквал невдоволення пересічних вишнівчан. Виявляється, там є парковка приблизно на 500 місць, а деякі власники авто категорично проти, аби її перенесли далі, ніж вони звикли. «Я вважаю таку постановку питання невірною. Ніхто ж не каже, що парковки взагалі не буде. Її тимчасово перенесуть в інше місце. Та й взагалі, як можна порівнювати житло і стоянку для машин?», – зауважив учасник АТО Андрій Дмитришен.

y3t05jwrwvmЖваве обговорення точилося не лише навколо міської парковки. Забудовники також проходили жорсткий відбір. Всіх запрошували взяти участь в обговоренні. Ті, хто не виявив бажання поспілкуватися з воїнами АТО та представниками міської влади – найперші втратили інтерес у комісії. Дехто ніяк не міг вчасно представити необхідні документи, тож теж втратив шанс взяти участь у конкурсі. Врешті-решт залишилося дві компанії, голосування за які викликало справжні дебати. ТОВ «Львівська мрія» запропонувала за 2-3 роки збудувати для АТОвців до 70 квартир і садочок на 90 місць. ТОВ «Атіка», яка за чутками пов’язана з Ірпіньською будівельною компанією, обіцяла за 3 роки здати в експлуатацію 40 квартир для воїнів АТО і садочок на 105 місць. На засіданні комісії так і не змогли визначитися із забудовником, тож надали це право депутатам.

hgnyz1yvnuqПроблема полягає у тому, що у Вишневому мешкає значно більше учасників АТО, ніж 40. Тому при обранні «Атіки», декому доведеться чекати другої черги. Лунали також пропозиції будувати квартири не по 40 кв м, а по 30, мовляв, це дозволить збільшити їх кількість. Щоправда, самі воїни АТО та присутні не підтримали дану ініціативу – минули ті часи коли людям видавали тимчасові «малометражки», час думати про перспективу. Єдине, у чому зійшлися активісти і депутати – будівництво має розпочатися якнайшвидше, а забудовник повинен чесно виконати свої зобов’язання: надати обіцяні квартири та збудувати дитячий садочок.

Таким чином після тривалого обговорення депутати надали перевагу компанії «Атіка».

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , , , , . Закладка на посилання.

10 Відповідь на Житло для воїнів АТО: бути чи ні?

 1. Вера says:

  Виявляється, там є парковка приблизно на 500 місць,

  в смысле – виявляется???

  как только стоянку перенесут – пожалуйста, стройте, что хотите – а против не собственники машин, а жители близлежащих домой – так как все эти машины окажутся во дворах, на газонах и на Октябрьской в два ряда!

  Сначала перенос стоянки – потом передача земли под застройку.

  Так как никаких социальных объектов там не будет, то все готовимся к тому что в ДНЗ Чебурашка будет не по 40 человек в группе а по 5, и в школе №4 не по 40 детей в первых классах, а по 50.

  Зачем же строить на 2,8га так необходимую городу школу и садик, когда можно прихнуть туда пару свечек. Домов то в Вишневом маловато.

 2. Вера says:

  и почему победила скандальная Атика, а не нормальные застройщики – тоже все знают

  но это на совести атошников, депутатов наших любимых и мэра

 3. Юрий says:

  Ніхто ж не каже, що парковки взагалі не буде. Її тимчасово перенесуть в інше місце.
  – а как это “тимчасово”? Это потом просто между домами ставить будете, а пока стройка, то в ближайших дворах? Или как? 2,8 га уставлено автомобилями, вы представляете сколько это машин на каждую улицу/двор будет, когда они останутся без стоянки?

  ТОВ «Львівська мрія» запропонувала за 2-3 роки збудувати для АТОвців до 70 квартир і садочок на 90 місць. ТОВ «Атіка», яка за чутками пов’язана з Ірпіньською будівельною компанією, обіцяла за 3 роки здати в експлуатацію 40 квартир для воїнів АТО і садочок на 105 місць.
  – то есть ТОВ «Львівська мрія» обещают построить быстрее и на 30 квартир больше, но выиграла ТОВ «Атіка»? Хороший тендер, честный.

  а забудовник повинен чесно виконати свої зобов’язання: надати обіцяні квартири та збудувати дитячий садочок.
  – ага, только мэр не голосовал ни за один из вариантов, и потом будет как с белоцерковским домом на Октябрьской 34б – “а я при чем? это к застройщику, я землю не мерял, документы не давал…”

 4. Ігор says:

  Компаній на сесію було запропоновано 3 а не дві.
  ” Єдине, у чому зійшлися активісти і депутати – будівництво має розпочатися якнайшвидше…” – не треба вигадувати.. Активісти настоювали на тому щоб коміссія була продовжена, були залучені юристи і коміссією був рекомендований лише один забудовник. А так коміссія не визначилась і забудовникам ніхто не дав виступати перед дептатами , які мали прийняти рішення. Тобто вибір навмання, або під чиюсь диктовку.

 5. Олег says:

  Обіцяють дитячий садочок, а вийде як завжди: – “Новус” або “Фора”
  В мерії скажуть що їх знову надурили і вони нічого не знали.
  Цікаво, хоч один забудовник побудував садочок?
  І як квартири будуть атошникам виділятися?
  Щось я в комунізм не вірю.
  Мається на увазі що житло “комусь” передадуть, а атошники в “когось” куплять?

 6. Петро says:

  А чим не вгодила земельна ділянка з недобудовою, за тією ж стоянкою? Тут і соціальне навантаження – зачистити незавершене будівництво. Його явно простіше розібрати, ніж знести 2 підїзди білоцерківського забудовника. Стиль статті такий піднесений, що аж гидко. Як можна такі підлабузницькі тексти публікувати, тут же ясно, ще сесію завалили, просувають якусь шарагу, на громаду наклали, до чого тут гучні заголовки про житло для атошників?

 7. Эдгар says:

  Кажись АТОшников выставили полезными идиотами, к сожалению: устроили балаган с их помощью и протянули нужного застройщика

 8. Ingretta says:

  интересно , сколько таких квартир выделенных застройщиками по всему вишнёвому осели на родственниках нашего доблесного мера? Или просто прошли через его честные руки? Все что сдесь не делается во всем ищется особая выгода, а если она не получена то снесем нехер два подъезда

 9. Ingretta says:

  А люди че-то хотят, какие? Че им надо? Я им вон парк построил, стадион и туалет, Хай сидят на съемных кватрирах, у них же денги есть квартиры себе покупать, я застройщика пока понаклоняю , а вы смотрите на это и плачьте , может он одумается и заплатит мне? как мы сним договаривались на придворительных ласках.

 10. Ingretta says:

  А чего не понятно почему выбрали застройщика который официально пообещал 40 квартир а не 70? все очень просто: эквивалент остальных 30 ти квартир был обещан на предварительных ласках и это означает что в конце стройки начнутся качели, когда застройщик не захочет отдавать обещенное. Но наш мудрец все продумал, он договорится с нужными людми и уже сейчас застройщику чуть криво отведут кусок земли, а что сдесь такого нужно же както подстраховаться.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *