Вишневе без гризунів

 krisa_1Окрім непривабливого вигляду, гризуни дуже небезпечні для людей. Вони переносять численні інфекційні хвороби, серед яких найнебезпечніша – лептоспіроз. Аби уникнути розповсюдження інфекцій, у Вишневому за розпорядженням Києво-Святошинської РДА було поведено рейд дератизації у приватному секторі.

«Ми безкоштовно роздаємо отрути-приманки для знищення гризунів у приватному секторі. Дератизація проводиться працівниками КП «Профдезінфекція» за підтримки виконавчого комітету Вишневої міської ради», – зауважив головний спеціаліст відділу ЖКГ Валентин Бурлака. Ці заходи вкрай необхідні, адже не всі жителі приватних будинків мають можливість придбати отруту для гризунів. В результаті цього, їх популяція може значно збільшуватися та поширюватися на сусідні господарства.

ahjfgmfsnua«Дератизація проводиться щорічно навесні та восени. Щури та миші можуть заразити людину лептоспірозом. Тому наша головна задача – запобігти поширенню хвороби. Отрути-приманки ми роздаємо безкоштовно, головне – аби люди відкривали нам двері. Ми відповідаємо на всі питання жителів, роз’яснюємо як правильно та де залишати приманки для гризунів», – розповідає дезінфектор Любов Шульга.

На ранніх стадіях захворювання протікає майже безсимптомно, що значно ускладнює його виявлення та своєчасне лікування. У більшості випадків інфекція має летальні наслідки. Лептоспіроз переважно вражає нервову систему, серце, печінку, мозок. Тож, будьте обережні – своєчасно травіть гризунів та обов’язково мийте руки.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *