Ріелтори озвучили новорічні тарифи на житло в Україні

8-1Зокрема, Львів подорожчає втричі, а Полтаві новорічна ніч буде найдешевшою. Попри розбіжності цін між регіонами, всі орендодавці вирішили, що з 29 грудня по 14 січня ціни втричі вищі, здаватимуть квартири не менше ніж на три дні. Є і такі господарі, котрі притримують квартири і здають їх 31 грудня в 5-6 разів дорожче. На жаль, часто трапляються ситуації, коли люди оплатили день проживання, а в підсумку їх «кинули». Тож якщо ви вирішили відсвяткувати Новий рік не вдома, не економне та ріелторах – нехай буде дорожче, але офіційно та надійно.  

Відзначити Новий рік у Львові на орендованій квартирі – задоволення не з дешевих. Однокімнатна коштуватиме 1200-1500 в день, тобто мінімум 3,6-4,5 тис.грн за три дні. «Двушка» – від 2 тис. грн/день, тобто від 6 тис. грн за «пакет». Якщо знімати квартиру перед самим Новим роком – доведеться заплатити не менше 5 тис. грн/ніч. Самі ж львів’яни в ці дні намагаються виїхати з міста.

Варіанти подешевше

6635215-20-novyy_god_kak_ukrasit_kvartiruУжгород поки більш лояльний до приїжджих. Ціни на Закарпатті господарі квартир підвищують тільки на три святкові дні – з 31 грудня по 2 січня. Однокімнатну квартиру можна буде зняти від 500 грн, двокімнатні – від 800 грн, а з 3 січня – від 250 грн і 400 грн відповідно. Три новорічних дні в Ужгороді обійдуться від 1,5 тис. грн.

У Чернівцях подобово на цей період квартири здають за схемою три дні подвійний тариф, далі – звичайний. Але поки менше ніж на тиждень житло орендувати не можна. Основні клієнти – з Італії, Іспанії, Португалії. Це наші співгромадяни, які працюють там, а на Новий рік приїжджають додому. Звичайний тариф – одиничка від 350 грн, двійка – від 500 грн. Тобто тиждень в Чернівцях обійдеться від 3,5 тис. грн.

В принципі, якщо ваша мета не лижний, а більш розмірений відпочинок, то за ці ж гроші можна підшукати номер в міні-готелях в Карпатах. Наприклад, в Яремчі, в «Гуцульській Родзинці», економ на двох коштує від 600 грн на добу. Коли ж закінчяться новорічні шкільні канікули – буде ще дешевше.

В Одесі вибирають хостели, а в Полтаву – не їдуть

Інші регіони поки не прагнуть «відкусити» шматочок святкового новорічного пирога, орієнтуються більше на місцевих, ніж на приїжджих.

new_year_7Зокрема, Одеса більше орієнтована на літній період. На Новий рік квартири орендують переважно місцеві жителі. Якщо ж приїжджі таки вирішують відзначити новорічні свята у перлині Чорного моря, вони обирають хостели.  У звичайні дні однушку тут можна зняти від 300 до 800 грн/добу, двушку – від 500 (якщо хрущовка) і від 600 грн (в більш сучасному будинку). Тобто відзначити Новий рік в однокімнатній квартирі обійдеться від 1200 до 2400 грн.

У Полтаві взагалі ще не склали новорічних цін. Якщо власники повторять торішню домовленість, то подвійний тариф буде застосовуватися на дві ночі, якщо орендувати будуть з 31 грудня по 2 січня. А якщо на три-п’ять днів – то тільки на новорічну ніч. Якщо поселятися на тиждень або більше – тариф стандартний. Однушка – від 270 грн, двокімнатна – від 350 грн.

У Харкові нарікають, що туристів у них мало, більше студенти, а подобова оренда орієнтована на відрядження. Втім, на Новий рік традиційно чекають гостей з Дніпра, Одеси і Києва. Ціни будуть підвищені лише на новорічну ніч: однокімнатна квартира – від 600 грн, двокімнатна – від 1,5 тис. грн. Оренда мінімум на 2 дні. Після 2 січня ціни повертаються до буденних – одиничка коштує від 300 грн, двійка – від 750 грн.

Тож, якщо ви вирішили зустріти бій курантів не вдома, краще забронювати квартиру вже зараз.

Цей запис був опублікований в Свято наближається та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *