«Укрзалiзниця» запустила мобільну версію продажу квитків он-лайн

60137_1Купувати електронні квитки на поїзд зі смартфона, очевидно, зручніше, ніж їхати в каси і стояти в черзі. «Укрзалiзниця» вирішила ще трохи спростити пасажирам життя і запустила мобільну версію свого сайту з продажу квитків. Обіцяють і окремий додаток, але пізніше.

Особливо це нововведення актуальне напередодні новорічних свят, коли студенти повертаються додому, а дехто відважуються помандрувати Україною. За словами голови правління держпідприємства Войцеха Балчуна, зараз близько 30% квитків на поїзди продається через інтернет, причому велика частина продажів квитків в он-лайн припадає саме на сайт залізниці.

До сьогодні на смартфонах вантажилася повна версія сайту, не адаптована для мобільних, і тому не дуже зручна у використанні. Виглядало це так:1

Починаючи з сьогоднішнього дня у сайту з продажу квитків з’явилася мобільна версія. На перший погляд, інтерфейс виглядає набагато краще і показує більше даних (наприклад, при виборі типу вагона відразу виводяться ціни на місце):

За словами глави підприємства, ця версія адаптована під всі основні мобільні платформи. «Сподіваємося, це ще один стимул для користувачів звернутися до нашого сайту, позбутися черг і зменшити навантаження на каси», – каже Балчун.

Цей запис був опублікований в Новини, Технології та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *