Жителям Київщини відключатимуть газ за борги

big_1272182Лише за 2016 рік мешканці Київщини винні ТОВ «Київоблгаз Збут» 600 млн грн. За цей час підприємство відключило від газопостачання близько 5 тис користувачів, загальний борг яких склав 27 млн грн. Для відновлення газопостачання потрібно буде погасити заборгованість і сплатити вартість робіт підключення.

Наразі, як повідомляє ТОВ «Київоблгаз Збут», сума несплачених рахунків за газ на 40% перевищує суму заборгованості в аналогічному періоді 2015 року. «Якщо споживачі не вважають за потрібне платити за газ і не реагують на попередження, ми змушені вдатися до радикального і ефективного способу ліквідації заборгованості – до відключення від газопостачання», – повідомив голова правління «Київоблгазу» Дмитро Дронов. Також посадовець зауважив, що готуватися до відключення слід споживачам, чий борг перевищує 5 тис грн.

У боротьбі з боржниками Київоблгаз заручився підтримкою Державної виконавчої служби. Таким чином з жителів Київщини вже «вибили» більше 800 тис грн боргів.

Лідерами серед неплатників опинилися Лісники, Хотів, Софіївська та Петропавлівська Борщагівки.

Цей запис був опублікований в Новини та теги , , , . Закладка на посилання.

2 Відповідь на Жителям Київщини відключатимуть газ за борги

  1. http://www./ says:

    I must take over competency of all thanking a person considering the quality reviews I do have a lot appreciated exploring your websites. We’re planning on the seller’s start of all brand new faculty explore with all the totally ground moves could not being accomplished without using upon up to your web site. Residence might of your other ones, I am privileged that will help you with what We have gleaned at this point.

  2. 2012 å¹´ 10 月 10 日游戏渠道:(梦宝谷版幻想精灵)区服:闪耀平原账号:马尔康县在实验剧场 ID号:160角色名:光我的建议/想法:1.生命石太耗钱了,动不动就10几万的补血,尤其是在占领时的消耗和刷塔的消耗,回报都太低了,都是些亏本的买卖。更夸张的是激活生命之源,一次才2000点,有个毛用–2.科技室的金币消耗后期太夸张了,真心升不起了。3.每隔6小时一抽的那个滚动抽奖,强化节俭和成功率都太少了,没啥作用。4.商城里的精灵卡片抽奖花点券买太坑爹了,假的很,还没有日常一次的好了。5.精灵球捕捉成功几率太低,上百个才能抓到10来个,低的要命。6.希望有蓄力攻击的功能,能在消耗一定疲劳之后出现会心一击的战斗。7.高等级图野点经验金币的调整,比如35,45级的野点基本没什么差别,为了少耗血还不得不选35的打,更重要的是战斗经验几个不同等级的野点之间没有多大梯度关系,导致后期高等级宝宝练成一次得花上好几天,甚至十几天,太漫长了,会削减玩家积极性。8.等等——

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *