ЖБК ЯНТАР, Дороге освітлення

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , . Закладка на посилання.

5 Відповідь на ЖБК ЯНТАР, Дороге освітлення

 1. Олександр says:

  Мешканці “Квартал-Авіа” уже більше року вимушені сплачувати за електроенергію по промисловм тарифам.
  На сьгоднішній день це 2,18грн за кілловат. І в будинку де немає газу ,а все електричне це дуже відчутно.
  Але це чомусь не цікаво нашій місцевій владі!!!

  • support says:

   Ця ситуація не перша в місті. Можливо и в інших новобудовах буде. Формальний привід – начебто політика компанії Київобленерго та її керівного менеджменту передбачає, що всі елементи постачання енергії в тому рахунку і трансформаторні підстанції повинні бути у ВЛАСНОСТІ енергетиків і тоді вони будуть поставляти енергію індивідуальному споживачу на підставі прямих договорів. Але при прийманні ТП у власність вони також хочуть отримати землю під електропідстанціею і не сплачувати державі податок при збільшенні капіталізації компанії за рахунок отримання додаткової власності. Але тут є дві обставини. З якого дива підстанції, які збудовані за кошти мешканців, мають ставати власністю енергетиків. По друге – місцеві органи коли дозволять безкоштовну передачу у воасність комерційній структурі промислового об’єкту порушують податкове законодавство. Отже це чиста дурня. При чому власність, коли електроенергія і так поставляєтся мешканцям. А все інше дурна гра. Але ми маемо думку представника середньої ланки керивників обленерго. На умовах анонімности він зазначив, що приватним споживачам електроенергія поки що посталяется нижче її собівартості. И комерційні обленерго, не хочуть чекати компенсацій від держави, а намагаються якнайбільше клиентів тримати в комерційній вартості електроенергії . І місцева влада до цього бардаку відношення не має.

   • Олександр says:

    Я сумніваюсь що місцева влада не має впливу на забудовника.
    У нас ситуація зовсім незрозуміла. Ні забудовник, ні ЖЕК ні Київобленерго не можуть пояснити в чому справа і чому наше ТП не прийнято і чому ми вже більше року платимо по дуже завищеному тарифу.
    І всім похеру і місцевій владі в тому числі.
    Я не спеціалість, але наскільки я розумію то коли здається будинок в експлуатацію, то все вже має бути підключено і перевірено. І не має прийматись будинок в якому електроенергія не підключена!
    Мабуть всі отримали свої хабарі і мовчать.
    А люди хай лізуть з шкури і платять по 1000-1500 грн. в місяць за електроенергію…

 2. andrey says:

  Как вообще можно додуматься было купить квартиры у застройщика НАУ…? Там же ректоров поголовно за откаты и взятки садят, скандалы с застройкой территории …

  • Олександр says:

   Це було ще в ті часи коли доллар був по 5 :) Тобто в іншому житті :)
   Добре хоч добудували. Два рази будівництво зупинялось.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *