Tesla представить сонячні панелі для даху в кінці жовтня

content_0151__econet_ru  Глава Tesla Ілон Маск підтвердив, що компанія представить покрівлю на основі сонячних панелей 28 жовтня. Також Tesla презентує нове покоління домашніх акумуляторів Powerwall і оновлену систему підзарядки електромобілів.

  Проект сонячної даху Tesla анонсувала в липні, коли представила новий Мастерплан розвитку. Компанія пообіцяла в найближчі роки випустити вантажівка і автобус на електротязі, а також створити екосистему енергетичних продуктів для будинку. До неї увійдуть сонячні панелі для даху, які Tesla розробляє спільно зі стартапом SolarCity, а також домашні акумулятори Tesla Powerwall. Всі процеси – від установки до технічного обслуговування – користувачі зможуть організовувати за допомогою спеціального додатку.

  Як саме виглядатимуть нові продукти, поки невідомо. Передбачається, що «сонячна дах» буде являти собою або готову покрівлю з фотоелементів, або сонячні панелі, які будуть вбудовуватися в сталевий каркас даху.

   Також 28 жовтня Tesla презентує домашній акумулятор Powerwall 2.0 і оновлену електрозаправні установку. Не виключено, що компанія представить спеціальну станцію підзарядки для домашнього користування.

   Нагадаємо, влітку Tesla оголосила про плани придбати SolarCity за $ 2,6 млрд. Стартап займається установкою об’єктів і інфрcontent_13971__econet_ruаструктури для збору сонячної енергії. Ілон Маск входить в його раду директорів, а засновники SC припадають підприємцю двоюрідними братами. Новина про угоду викликала вкрай негативний відгук серед акціонерів компанії. Відразу ж після повідомлення про плани злиття двох компаній акції Tesla впали на 10% і продовжували падати в ціні. На Tesla також обрушилося декілька позовів, з якими компанія продовжує розбиратися.

   Незважаючи на проблеми, Ілон Маск не припиняє розвиток в областях, не властивих для представників автомобільної індустрії. Ще в червні Маск заявив, що Tesla ніколи не була автомобільною компанією, а її головною метою завжди було сталий розвиток. Нещодавно Tesla на конкурсній основі отримала контракт на будівництво системи зберігання енергії на 80 МВт * год (20 мегават) в Каліфорнії. Потужна установка з акумуляторів Powerpack справить досить електроенергії, щоб забезпечити їй 2500 будинків або зарядити 1000 електромобілів. опубліковано econet.ru

Цей запис був опублікований в Технології та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *