Жителі кварталу «Акварелі» обрали управляючу компанію

IMAG4369Вже майже рік багато розмов про впровадження в країні нової схеми обслуговування житлового фонду. І хоча закон України № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» поки відтерміновано для доопрацювання схем його впровадження, питання «що буде завтра?» і «хто буде обслуговувати житловий фонд?» цікавить багатьох.

Ми отримали інформацію про ініціативу жителів кварталу «Акварелі» щодо визначення в питанні роботи своєї керуючої компанії «Управління комфорту».

Ініціативні групи, як це і передбачено Постановою Кабміну № 109 від 24.02.2016 «Про затвердження Порядку зберігання протоколів зборів співвласників  багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами», провели збори по будинках: вул. Святошинська №№ 27, 27Б/70, 27А, 27Г, 27Д, вул. Лесі Українки №№ 74В, 74А, 72. По кожній такій процедурі витримано вимоги урядової Постанови щодо порядку створення ініціативних груп, скликання співвласників на збори, проведення зборів та оформлення протоколів. Всі вісім протоколів направлено у виконавчий комітет для зберігання. Отже, про що йшла мова співвласників житлового фонду «Акварелей»?

Наведемо уривок одного з протоколів. Там було розглянуто три питання : 1.Організація охорони території будинку за додаткову плату з встановленням систем нагляду.

  1. Обмеження доступу на прибудинкову територію за рахунок встановлення додаткових шлагбаумів.
  2. Визначення Управителя будинку в особі ТОВ «Управління комфорту» та підтвердження повноважень цієї структури як виконавця послуг з управління будинком.

Якщо по питаннях додаткових послуг висловлювалися різні думки, то щодо ТОВ «Управління комфорту» рішення було прийнято одностайно. Виходячи з особистих підписів в протоколах зборів, мешканці цих восьми будинків визначили, що існуючий нині Управитель має достатній досвід роботи і забезпечує належне утримання інфраструктури кварталу «Акварелі». ТОВ «Управління комфорту» має штат виконавців та спеціалістів необхідної кваліфікації, технічні можливості для обслуговування будинків. Враховано, що це ТОВ є діючим членом Асоціації Управителів Житла України.

Таким чином, вісім будинків кварталу висловили довіру цій керуючий компанії і зазначили своє бажання працювати з нею надалі. Воля більшості співвласників визначена підписами в протоколах і тому ТОВ «Управління комфорту» звернулося до нас з проханням представити це рішення публічно. Що ми і робимо.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *