І знову школа…

99HXYq2Ykr0Ось і закінчилися літні канікули, школярі у вишиванках, з посмішками та квітами прямують до своїх навчальних закладів. Для когось це вже знайома стежинка, а хтось вперше ступає на шкільне подвір’я.  

Для малюків-першокласників це все нове, цікаве та незвичне. Вони із нетерпінням чекають можливості сісти за парти і відкрити новенькі підручники. Хоча шкільні стіни підготувати 1сюрпризи для всіх. Нова програма навчання та рекомендації від Міністерства освіти України, ще більше патріотичного виховання чекає не лише на першокласників, а й на учнів старших класів та вчителів. Щоправда, з патріотизмом у вишнівчан і так було все добре.

Учні старших класів традиційно підготували святковий концерт: пісні, вірші та патріотичний флешмоб. До кожної школи завітали поважні гості з керуючих установ. Зокрема, Вишнівську ЗОШ №3 відвідали секретар Вишневої міської ради Сергій Пишний, депутати Вишневої міської ради Оксана Олексієнко та Сергій Гулієв, представник районного відділу освіти Оксана Лисенко та ветеран Другої світової війни Сергій Кот. З теплими словами привітань до присутніх звернувся Сергій Пишний, який також цьогоріч повів дитину у перший клас: «Хочу привітати всіх батьків, які сьогодні ведуть дітей до першого класу. Школа – це ще не доросле життя, але новий етап у житті наших дітей. Педагогічному колективу хочу побажати міцного здоров’я, якомога більше терпіння, адже воно вам знадобиться. А школярам NAKj99-_61k– натхнення, бажання вчитися та гарного навчального року. Зі святом вас!».

Навчальний рік 2016-2017 привів до шкіл надзвичайно велику кількість першокласників, лише у Вишнівській ЗОШ №3 їх 181. Звичайно, керівництво навчального закладу не може не радіти, адже у них є можливість виховувати майбутнє нашої держави, нових патріотів та гордість країни. «Любі вчителі, батьки, дозвольте щиро привітати вас зі святом знань – чистим, світлим, людяним, яке об’єднує всі покоління українців. До нас прийшли чесні, вірні у своїх поглядах та думках дітки. Це майбутнє нашої нації. Ми бажаємо їм, аби вони у стінах нашої школи знайшли друзів, отримали знання. Але 2завдання сьогодення не лише вчити підростаюче покоління, а й давати можливість самостійно підвищувати свій рівень знань. Я бажаю нашим маленьким учням, аби на дорозі знань вони були щасливими, аби вони отримали цінні знання. Нашим дорослим учням я бажаю нескінченно працювати, адже тільки тоді можна стати освіченою людиною», – привітала школярів з Днем знань директор Вишнівської ЗОШ №3 Наталія Руденко.

Бажаємо вчителям та батькам терпіння, здоров’я і наснаги, адже у їхніх руках майбутнє нашої держави. А школярів закликаємо старанно вчитися, не лінуватися і з розумінням ставитися до своїх педагогів, адже все, що вони роблять у подальшому житті піде вам на користь! З Днем знань!

Анна ЛАПЕНКОВА

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *