Самі собі регулювальники. Ланцюгова реакція егоцентризму

dWj_DBFWRygЄ у Вишневому територія, де майже всі питання вирішуються по принципу «той має рацію, у кого більше прав». Це земельна ділянка площею до 6 Га на колишньому пустирі між Вишневим та Крюківщиною, де розташувався кооператив забудовників «Діброва».

Колись з доброї волі Крюківщинської сільради ця земля була передана Вишневому під приватну забудову. Створився КІЗ «Діброва». Представники кооперативу на своїх 6 сотках почали будувати приватні будиночки. Потім частину ділянки H6yM0SPjCxIпередали для зведення багатоповерхівки. Інвестори почали скуповувати паї та об’єднувати їх під багатоквартирні будинки чи таун-хаузи. Отже, на сьогодні там різнобарвне житлове містечко. Будує новий масив «Піонерський квартал», поруч «Акварелі» зводять другу чергу. Є ще непогані будиночки малої поверховості. Отже, було б майже ідеальне життя, якби не одне АЛЕ.

На цій ділянці дуже важко давалися процеси прокладання спільних комунікацій – електрика, вода, каналізація. Іноді спірні питання вирішувалися за допомогою виконкому op84EB78q9wчи судових тяганин. Є там непорозуміння щодо облаштування доріг. Проблема давня та ускладнюється тим, що будівельні процеси ще тривають. А хтось вже живе у приватних маєтках. І почалося… Хоча мешканці, напевно, забули, що для будівництва їхніх будинків також використовували важку техніку і комусь це також заважало.

Вже майже два роки йдуть тихі війни між сусідами – хто скинувся на спільну дорогу, а хтось – ні. А якщо «НІ», то і не будете їздити «НАШОЮ» чи «МОЄЮ» дорогою. І почали окремі громадяни Kkl2gPwJJwIперекривати проїзди по різних вулицях Діборови, аби покарати нібито жадібних сусідів. Тим більше, що будують там люди не бідні. А часом і впливові. «Мешканці за власний кошт приводили до ладу цю дорогу. Коли багатотонні машини її «розіб’ють», хто зробить нову? Найкращим варіантом, на мою думку, буде встановити шлагбаум і пропускати лише легкові автомобілі», – зауважив пан Олександр, житель однієї з проблемних вулиць.

І ось сьогодні новий напад самоврядування. Група власників-інвесторів вулиць І. Франка та Б.Хмельницького знов заявили про своє суверенне право перекрити транзитний проїзд по вул. Б. Хмельницького, бо вони силами 10 інвесторів скинулися майже на 75 тис грн і облаштували покриття вулиць Хмельницького та Сосюри. Керуючись цим, вони «залишають за собою право» перекрити проїзд між будинками 14-16 по вулиці І.Франка. А інші? А інші хай, як хочуть, так і їздять. А з jEUCxiZY-kwурахуванням вже наявних блокувань – там їздити стало фактично неможливо. І ще по-батьківські радять іншим мешканцям будувати власні вулиці. Тож тепер нові бетоні блоки з ранку милують око тим, хто поспішає у своїх справах на машині.

Знову конфлікти. Знову сварки. Знову «Європа по-нашому». Чи можна так робити? Навіть і не хочеться так ставити питання!

«Своя сорочка ближча до тіла» – це дуже менталітетно для нас! Але вже час припинити таким чином вирішувати проблеми, адже завтра замість бетонних блоків підуть в діло більш ефективні засоби. Власна гармата, наприклад. Комусь не до вподоби шум від літаків – засоби ППО є! Що далі???

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *