Що робити зі стихійною торгівлею?

fId0JmY_6lIЗ року в рік у Вишневому виникає проблема стихійної торгівлі. Зазвичай торгують з підлоги пенсіонери, які продають городину, вирощену власними руками. Але трапляються і справжні «бізнесмени», які купують дешевий товар сумнівної якості та перепродують його трохи дешевше, ніж у магазинах. Звісно, без жодних ліцензій.

Останні і є причиною занепокоєння правоохоронців та влади міста проблемою стихійної торгівлі. Наразі майже кожна родина намагається затягнути паски, тому господині охоче купують м’ясо чи рибу на кілька гривень дешевше. На жаль, не всі розуміють, що така економія може стати причиною ще більших витрат і проблем зі здоров’ям. «Для торгівлі продуктами, які швидко псуються необхідно мати FeKqO7m_2xcправильно облаштоване місце продажу, висновок санепідемстанції та дозвіл від міської ради. Як показав рейд, ні у кого з вуличних продавців не було вищеперерахованих дозвільних документів. Декого навіть не було на робочому місці, був лише товар, – розповідає командир ГФ «Спецзагін «Дельта» Сергій Кріпак. – Для початку ми зробили попередження, якщо під час наступної перевірки ситуація не зміниться – будемо складати протоколи».

Даний рейд переполошив усіх стихійних продавців, особливо бабусь, які продають продукти, вирощені власними руками – яблука, груші, помідори та домашню зелень. До них у правоохоронців претензій не має. Всі прекрасно розуміють в яких умовах живуть нинішні пенсіонери – за свою пенсію не всі можуть сплатити навіть комунальні послуги, не кажучи вже про ліки. Таким чином вони заробляють хоч якусь копійку на життя. Тим паче жителі багатоповерхівок радіють, що є де купити продукти, вирощені без хімікатів. «Звичайно, не правильно дозволяти продавати продукти харчування з підлоги. З іншого боку, рука не піднімається штрафувати бабусю, яка продає те, що у неї виросло на городі, аби хоч якось вижити. Це вже особиста справа кожного – купувати чи ні. Принаймні, про отруєння домашніми 9aRfQPUcRwsяблуками чи кабачками ще ніхто не чув, – зауважує начальник житлово-комунального відділу виконкому Олександр Волков. – А от торгівлю з рук молочкою, рибою та м’ясом слід заборонити однозначно. І міська рада щороку бореться з такими торгашами, але вони постійно з’являються».

Тож, боротьба зі стихійною торгівлею триватиме ще не один рік. Когось це влаштовує, хтось обурюється, але ми самі винні. Якби ніхто не купував м’ясо та рибу на вулиці, продавцям не було б сенсу вивозити дану продукцію. Вирішувати вам…

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

3 Відповідь на Що робити зі стихійною торгівлею?

  1. Олексій says:

    Підкажіть, будь ласка, з яких пір ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ “Спецзагін “Дельта” стали правоохоронцями? Громадське формування не є правоохоронною структурою

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *