А Баба Яга проти…

u_Vx3H7ftRoЧерговий конфлікт інтересів виник між жителями будинку 28 по вулиці Жовтневій (Європейській). Одній з мешканок першого поверху багатоповерхівки заважає сміх та гомін дітей, які граються на сусідньому майданчику. Тож, жінка вимагає перенести його.

Не влаштовують пенсіонерку і лавочки біля під’їзду, мовляв, молодь ночами спати заважає. Натомість інші жителі будинку та комунальники не розуміють такої ненависті до підростаючого покоління. «Якщо у неї немає онуків, це не привід забороняти іншим дітям бавитися. Тим паче, більше ні в кого не має нарікань щодо u_Vx3H7ftRoмісця розташування дитячого майданчику», – зауважує пані Людмила, мама одного з малюків, які граються на подвір’ї.

Пенсіонерка і кілька її однодумців щодня звертаються до ЖЕДу та виконкому міської ради з проханням перенести дитячий майданчик. Але у міськраді лише розводять руками. «За бажанням лише одного мешканця ми не можемо змінювати місце розташування лавочок, ігрових комплексів тощо. У будь-якому випадку це буде комусь заважати, – повідомляє начальник житлово-комунального відділу виконкому Олександр Волков. – Аби розібратися у ситуації та задовольнити бажання всіх жителів прилеглих будинків, начальник ЖЕД№3 Олександр
UOA26uxsJlQТкачов проведе громадські слухання, за результатами яких і буде вирішення питання дитячого майданчику».

Щоправда такий варіант не влаштовує пенсіонерку, адже вона розуміє, що більшість проголосують «за» майданчик. Тож, залишається лише сподіватися, що переможе здоровий глузд та слово закону.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *