Балаган починається!

1344260135_parБеззаперечною ознакою зміни влади є політичний бруд. У бажанні зайняти омріяні теплі крісла потенційні кандидати не гемблюють ні чим, особливо чорним піаром опонентів. На жаль, у Вишневому до політичних баталій вже звикли. Та чи є від них хоч якась користь…?

Ось нещодавно на вулицях міста з’явилися листівки, які пов’язують діяльність діючого депутата Вишневої міської ради та голови місцевого осередку політичної партії ВО «Батьківщина» Сергія Нєфьодова (який, до речі, Romde_BmbNoбалотувався на посаду мера у 2015 році) та колишнього заступника мера Анатолія Гошко, бізнесмена Володимира Стужука. Як не дивно, але такий чорний піар викликає у вишнівчан лише подив: невже вибори не за горами?

Цікаво, але фігуранти чорнухи не товаришують і не мають спільних справ. Схоже, що якісь закулісні гравці вирішили налякати виборців Стужуком, наче бабайкою. Невже він такий страшний?

На Сергія Нєфьодова вже не вперше «вішають» всі смертні гріхи, тож депутат воліє не звертати уваги на   вибрики псевдо-активістів. А от дізнатися реакцію Володимира Стужука нам стало цікаво. У телефонній розмові чоловік зазначив, що не збирається приймати близько до серця безглузді політичні баталії. «Якщо мною лякають вишнівчан, значить ще пам’ятають про мене і бояться, – жартує Володимир Іванович. – На справді, мені байдуже, що там пишуть. Я не збираюся вступати у дискусії з тими, хто вміє тільки тявкати із закутку. Якщо люди можуть тільки поливати брудом своїх опонентів, значить ні на що більше автори листівки не здатні. А з Сергієм Івановичем ми майже не знайомі. Ми лише граємо у тIMAG0847еніс на сусідніх кортах в один час, тому виглядає все це досить дивно, наче хтось навмисно хоче «потопити» Нєфьодова».

Автори листівки пообіцяли, що «далі буде…», тож беремо попкорн та насолоджуємося театром безглуздих політичних баталій… Хоча замість того, аби витрачати тисячі доларів на чорнуху, краще зробили б щось дійсно корисне для міста.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *