Google запускає відеомессенджер Duo ​​для Android та iОС

google-duoКомпанія Google офіційно оголосила про запуск свого додатку для відеодзвінків Duo, доступного в версіях для iOS і Android. Нагадаємо, програмне забезпечення було представлено ще у травні на конференції Google I/O 2016, в найближчі кілька днів воно стане доступним користувачам по всьому світу.

Головною відмінною рисою Google Duo є простота використання і висока швидкодія. Як стверджується, переговорити зі співрозмовником віч-на-віч за допомогою відеозв’язку можна, просто набравши його номер телефону. Зрозуміло, що в обох співрозмовників має бути встановлено додаток. Для роботи програми використовується прив’язка до номера телефону.
Ще одна особливість сервісу – функція Knock Knock. Це можливість подивитися на того, хто дзвонить до того, як прийняти виклик. За словами розробників, це дозволить визначити настрій співрозмовника і здогадатися, про що піде розмова.

Додаток автоматично налаштовує якість зв’язку в залежності від швидкості інтернет-з’єднання та пристосовується для роботи в мережах з низькою швидкістю доступу.

Нагадаємо, одночасно з додатком для відеодзвінків Duo був представлений месенджер Allo з вбудованим помічником та низкою оригінальних можливостей, запуску якого нам ще належить дочекатися.

Цей запис був опублікований в Технології. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *