Одне захоплення на все життя

fZ_OlLNqSR4  У Вишневому важко знайти людину, яка хоча б раз не бачила виступу Руслани Лавор на міських заходах. Талановита дівчина, з дуже сильним голосом та харизмою постійно дивує глядачів новими номерами та неперевершеним вокалом.
Талант майбутньої виконавиці почав проявлятися змалечку. Руслані ще не було трьох років, а вона вже любила музику. «Мама мені розповідала, що у дитинстві я була дуже активною дитиною. Ніякі іграшки не могли мене заспокоїти, лише музика, – розповідає юна співачка. – Тоді були ще касетні програвачі, мама вмикала Ларису Доліну, вдягала мені навушники, і я засинала».
Трохи пізніше, коли дівчина тільки навчилася розмовляти, вона вже намагалася копіювати голоси відомих виконавців. «Замість мікрофону я використовувала iAciQmAL6SQлак для волосся чи гребінець і починала співати. Танцювала, вигадувала якісь свої рухи. Звичайно, це все було більше схоже на кривляння, але рідні мене підтримували», – ділиться спогадами Русланка. І не лише вона любила музику. Сімейні посиденьки Лаворів перетворювали на справжні домашні концерти: «Ми разом з молодшим братом перевдягалися, я брала імпровізований мікрофон, брат – віник на манеру гітари, і починався концерт. Ми співали пісні Маші Распутіної та Філіпа Кіркорова, Лариси Доліної та багатьох інших популярних тоді виконавців. Влаштовували навіть конкурси: для кожного з рідних підбирали пісню, яка найбільше підходить до їхнього характеру», – згадує юна співачка.
Проте професійно займати музикою та вокалом Руслана почала у 10 років, коли на її талант звернула увагу шкільна вчителька. Тоді дівчина записалася у Вишнівську музичну школу у клас фортепіано, і лише через рік – на вокал. Її молодший брат, який3buJ6BSMaiA також мав хист до музики, почав вивчати гітару. Всі педагоги захоплювалися співом Руслани та прогнозували талановитій співачці успіх на сцені. Окрім навчання у музичній школі, дівчина набиралася досвіду в інших професійних виконавців: як і зараз, тоді в актовій залі Вишневої міської ради часто організовували концерти із запрошеними виконавцями і Руслана не пропускала жодний: «Я вивчала їхню манеру співу, як вони спілкуються із залом, тримають мікрофон. Я не лишала без уваги ні однієї деталі, – розповідає юна співачка про секрети свого успіху. –  Окрім цього я продовжую слухати записи відомих виконавців, переглядаю їхні концерти». До речі, на сцені Вишневої міської ради і відбувся дебют Руслани Лавор як сольної виконавиці.
У репертуарі співачки пісні різних жанрів: джаз, народні, оперні пісні, академічний вокал. До кожного виходу на сцену молода зірка готується ретельно: підбирає репертуар, радиться з педагогами з вокалу, шиє костюми. «Моя тітка Юлія чудово шиє, тож я обираю фасон, колір, тканину, вона знімає з мене мірки і готує сценічне вбрання. Раніше я, звичайно, купувала сукні, але пошите спеціально для мене набагато краще», – ділиться думками дівчина. _SwP-LdBfZY
Руслану Лавор запрошують на всі міські заходи, її вокал та манера виконання пісень вже давно запала у душу багатьом вишнівчанам. Окрім цього вокалістка співає у церковному гурті та розважає діточок під час концертів ДГО «Капітошка». Поєднує все це дівчина з навчанням у Київському інституті музики ім. Р.М.Глієра у класі естрадного вокалу. Цьогоріч вона отримала ступінь молодшого спеціаліста і успішно склала іспити на курс бакалавра. «Це чудовий досвід. Кожен концерт допомагає мені розвиватися. Коли я співаю у церкві – я вчуся спілкуватися зі слухачами, співпрацювати у команді. Виступи на концертах в інституті допомагають мені відшліфувати вміння, звернути увагу на свої помилки», – зауважує співачка. Нещодавно Руслана записала пісню на слова Ліни Костенко «Слова», музику дівчина написала сама.

Це єдиний студійний запис виконавиці, є також народні пісні. Тож, сподіваємося, скоро почути ще більше нових композицій. Більшу частину власного репертуару Руслана Лавор виконує наживо.
Ось така талановита молодь осяює Вишневе. Ми бажаємо Руслані натхнення, творчих злетів та успіху. Сподіваємося, дівчина ще не раз радуватиме нас своїми неперевершеними сольними виступами.

Анна ЛАПЕНКОВА

Цей запис був опублікований в Таланти Вишневого та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *