Невдоволення мешканців щодо прийому вторсировини зростає

1Чергова скарга про місце розташування МАФу для прийому вторинної сировини надійшла на електронну адресу порталу «Моє Вишневе». На цей раз від імені мешканців буд. 17 по вул. Машинобудівників. Нещодавно цей МАФ встановили біля каналізаційно-насосної станції (КНС), розташованої у ярку за церквою. Фактично, це межа Вишневого і новобудов Софіївської Борщагівки.

Трохи згадаємо. Історія даного пункту прийому вторсировини майже відразу у Вишневому не склалася добре. Спочатку схожий МАФ знаходився між будинками так званого «бермудського трикутника» і будинками №15, 15-А по вул. Машинобудівників. Як мешканці будинків 31, 37 по Жовтневій, так і жителі будинків на Машинобудівників завалили виконком міської ради зверненнями зі скаргами, що серед житлового фонду з’явилося «пристанище» для безхатченків. Зрозуміло, адже вони постачальники відходів (пляшок, пластику, паперу). Пункт демонтували. Але невдовзі він з’явився біля посадки вздовж залізниці. Та на горе для нього, поруч були свердловини водозабору КП «Вишнівськводоканал», і працівники jUOpdeQpjCgводоканалу швидко допомогли демонтувати цей пункт. Потім він відкрився біля бази комунгоспу. Трохи попрацював, і також був змушений закритися через невдоволення комунальників. І ось нова точка для МАФу. І знову скарги. Отже, давайте після цього екскурсу в історію спробуємо розібратися: чи потрібен він взагалі у Вишневому?

Логіка підказує, що потрібен. До пункту прийому вторинної сировини зносять сміття, яке знайде своє друге життя. Биті пляшки перероблять на склотарному заводі. З макулатури зроблять картон. З пластикових пляшок – якісь пластикові вироби. Тобто це і є роздільний підхід до сміття. Крім того, за ці невеличкі копійки виживають ЛЮДИ. Хай вони і безхатченки, але все ж люди. І якусь копійчину на хліб зароблять. Погодьтеся, не крадуть, а, як мурахи, цілими днями порпаються біля сміттєвих майданчиків і на різних базарах. До речі, окрім них, трохи до злиденної пенсії підробляють літні та одинокі люди.

Тож, куди дівати цей вторинний «скарб»? Везти у Київ важко і далеко. Тому місцеві охоче несуть його до цього мандруючого пункту. Чи заважають вони? Будемо відверті, більшості з нас ці люди муляють око. І коли подібні пункти розташовані близько до будинків – це дуже неприємно. Отже, їх розташування скоріше є недоречним.

2Але у даному випадку пункт розташували подалі від людських очей. Територію біля КНСки важко назвати зоною комфорту, тому навряд чи хтось організовує свій відпочинок у затінку дерев. Дерева закривають КНС і цей пункт від будинків. Відстань до найближчого – близько 200 метрів. Працівники даного пункту розповіли нам, що прибрали навкруги сміття, відігнали наркоманів та пияк, які у ярку коротали свій трудовий день. Працівники КНС також не скаржаться на подібне сусідство. Але мешканці буд. 17 по вул. Машинобудівників – скаржаться. Нібито через їх будинок склалася «стежка бомжів». Щоправда, будинок розташований таким чином, що через двір ніхто не ходить, а йдуть саме повз нього. Так завжди ходили люди. І до церкви, і до стежок на Київ, і ті ж антисоціальні елементи йшли в ярок у своїх справах. Тож, місце для пункту прийому вторсировини більш менш непогане і вважати, що його відкриття зробило життя будинку 17 дуже важким – також є трохи перебільшенням.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , . Закладка на посилання.

2 Відповідь на Невдоволення мешканців щодо прийому вторсировини зростає

  1. Свіьлана Штефан says:

    Кажу як мешканка вказаного будинку 17. Нічого не заважає. Про якісь незручності дізналась зі статті. Доречі, не тільки безхатченкі здають вторинну сировину. А й люди, що дбають про довкілля. Питання чи мають існувати пункти прийому взагалі не має стояти. Це прекрасна практика, що покращує навантаження на екологію. Існує в Європі. Має процвітати у нас.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *