«Ромашка», «Ромашка»…

4Останнім часом дошкільний навчальний заклад «Ромашка» привертає чимало уваги. До редакцій порталу «Моє Вишневе» надійшло п’ять запитів у різній формі про стан справ на цьому вкрай важливому об’єкті. Чи то серпень швидко настав, чи то просто такий збіг обставин, але в нас запитують: «Які там справи з реконструкцією? Що маємо?»

 А маємо те, що реконструкція передбачала модернізацію існуючого приміщення садочку (утеплення, заміна даху, огорожі, ігрових комплексів тощо) і побудову нового окремого приміщення для розташування всіх технічних і господарчих служб та вивільнення приміщень у садочку виключно для знаходження дітлахів. Кошти на реконструкцію надав держбюджет через обласну програму і замовником та розпорядником коштів виступив обласний департамент капітального будівництва. Що виконано? Існуюча будівля утеплена і має новий дах. Це позитив. Прокладено водогін і теплотрасу. Це позитив. І за це дякуємо міським комунальникам. А далі немає позитиву.

1Під пильним оком обласного департаменту УКБ найняті “джамшути” збудували нове приміщення.. Кошти використали. Але досі немає нової мережі енергопостачання. Та і якість вже зробленого (як нам казали спеціалісти в приватних бесідах) дуже далека від задовільної. Багато недоліків. Такий собі аналог ЗОШ №1. Отже, на запитання наших дописувачів – коли все це закінчать, ми не можемо надати чіткої відповіді. На жаль, її навряд хтось дасть. Все дуже непевно і слизько.

Другий блок запитань – що буде з садочком? Як ми розуміємо, ДНЗ буде працювати, як і працював. Основні приміщення залишились без змін і тому будуть спокійно функціонувати. Нам нагадали уважні читачі, що у садочку замінили плити для приготування їжі з газових на електричні. Дійсно, плити замінено. Але є думка, що існуючих потужностей зі старим кабелем вистачить фактично для потреб кухні. Разом з тим, відповідно до проекту, потужність енергозабезпечення садочка має зрости майже вдвічі за рахунок нового кабелю. Тож, будемо сподіватися, що поки прокладуть нову мережу, існуючих потужностей вистачить. Такі справи.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *