Розпочалася перевірка житлового фонду для роботи в опалювальний період

1Для Вишневого традиційною є стабільна робота комунального господарства в зимовий період. Головне завдання – все має працювати чітко, а кількість аварійних ситуацій повинна бути зведена до мінімуму. Задля цього на кожному робочому місці має бути налагоджена чітка, і головне, – професійна робота.

Як відомо, до зими потрібно готуватися влітку. Фактично після завершення минулого опалювального сезону технічні працівники почали проводити всі необхідні ремонтні і профілактичні роботи. З року в рік алгоритм дій повторюється, 2тож кожен добре знає свої обов’язки. Керівництво комунальних підприємств забезпечує можливість для роботи і необхідний матеріальний ресурс. Влада міста контролює процес і не дає нікому розслабитися. Така роками напрацьована система дозволила створити у Вишневому досить якісну підготовку до зимових опалювальних навантажень і поступово ліквідувати хронічні аварійні моменти.

По кожному житловому будинку, які обслуговує КП «УМГ», складається Паспорт готовності будинку до опалення. Приблизно до середини вересня вся контрольна робота буде завершена. Після цього будинки, де всі зауваження, які виникають під час перевірок будуть виправлені, отримають дозвіл на теплове навантаження. Цей факт також буде підтверджено підписом представника КП «Вишнівськтеплоенерго» та Державної контролюючої структури.

На сьогодні керівники ЖЕДів прозвітували про завершення підготовки 63 будинків. Перевірка будинків ЖЕД №1 (керівник Григорій Зацерковний) відбулася в середу 3 серпня. Результати досить непогані. Представник 4виконкому начальник комунального відділу Олександр Волков та головний інженер КП «УМГ» Віктор Садовський перевірили відмічені будинки (Європейська, 11-13, Святошинська, 31, 40-В 40-Г,41-А, 43-А). Технічно будинки готові для теплового навантаження. «Сантехніки попрацювали відповідально. Обладнання елеваторних вузлів підготовлено. Вся запірна арматура в робочому стані. Відмічені недоліки взяти на контроль. Головне завдання по результатам сьогоднішньої перевірки – додатково відновити ізоляцію труб у підвалах», – повідомив Олександр Волков. Такі перевірки традиційно відбудуться у кожному будинку всіх ЖЕДів.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *