Шопінг за допомогою технології доповненої реальності

dopovnena_realnist_600  Стартап Magic Leap мабуть один із найзагадковіших на ринку сучасних технологій. Пов’язано це з фантастичним бажанням реалізувати елементи доповненої реальності у реальному житті. Цього тижня компанія продемонструвала ще одне відео своєї технології, на цей раз за допомогою китайських програм.

  В ході обговорення з Alibaba  CMO Кріса Дуна в Китаї, головний директор з маркетингу Magic Leap Брайан Уоллес надав можливість аудиторії поглянути на те, як працює технологія. Ранній перегляд на Alibaba має сенс з огляду на роль китайської компанії в якості великого інвестора в Magic Leap (1,3 мільярди доларів). Брайан зазначив, що компанія працює над AR-гарнітурою. Це портативний, легкий пристрій, який можна носити весь день. На думку розробників, дана гарнітура у майбутньому має всі шанси повністю замінити смартфони.

  Якщо попередні демонстрації продукції Magic Leap були спрямовані на світ розваг, нова ідея повинна полегшити похід по магазинах. Зокрема, у демо-відео йде мова про вагітну жінку, яка обирає лампу для дитячої кімнати.  Програма дає змогу дивитися як товар виглядатиме не на полиці магазину, а безпосередньо у вашій кімнаті.

  Відео демонстрації Magic Leap вражають, але разом з тим вони оповиті таємницею. Фірма не показала публічно пристрій, який використовується у даному відео. Також компанія не вказала коли планує випустити свою технологію для громадськості, але весь світ з нетерпінням чекає на вихід нового пристрою з елементами доповненої реальності.

Цей запис був опублікований в Технології та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *