Школи та ДНЗ Київщини планують обладнати камерами відеонагляду

 

video_schoolДо 1 вересня Київська обласна державна адміністрація планує забезпечити всі  школи та садочки регіону камерами відеоспостереження та «тривожними» кнопками. Даний проект розроблено з метою підвищення рівня безпеки у закладах освіти. Про це йдеться  у повідомленні прес-служби першого заступника голови Київської облдержадміністрації Льва Парцхаладзе.

«Зараз ми активно готуємося до наступного навчального року, і для того, щоб посилити режим безпеки в дитсадках і школах області під час перебування дітей, прийняли рішення встановити «тривожні кнопки». Потрібно дбати не тільки про якість навчально-виховного процесу, а й про безпеки наших дітей», – сказав Лев Парцхаладзе.

За його словами, планується забезпечити школи регіону камерами video_school-2відеоспостереження з можливістю доступу до них батьків. «Усі батьки хочуть бути впевненими в тому, що поки їх дитина в школі – вона в цілковитій безпеці. Тому також поступово будемо встановлювати камери відеоспостереження, до перегляду яких через Інтернет матимуть доступ і батьки. Така практика сьогодні вже діє в багатьох школах», – зазначив перший заступник голови КОДА.

Слід зауважити, що наразі в Київській області працюють 734 школи денної форми навчання та 736 дитячих садків.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *