Проблеми будинку 34-Б на вулиці Жовтневій (Європейській)

3GD_EsAtkrg   Ми вже коментували ситуацію щодо проблем мешканців будинку 34-Б по вул. Жовтневій (віднині Європейській). Бачимо, що все-ж-таки жителі отримали дуже мало об’єктивної інформації. Тож, хочемо ще раз надати деякі факти.

   Відносин влади міста Вишневе та керівників Білоцерківського домобудівного комбінату вже давно зіпсовані. Приблизно у 2009 році тодішній мер міста Анатолій Гошко проголосив: більше Біла Церква у Вишневому будувати не буде, адже дуже багато проблем і нехтування інтересами вишнівчан. Та десь у 2011 році новий мер міста Ілля Діков був шокований листом від одного з керівників БДБК про те, що вузол водопровідних споруд у південній частини міста на розі вулиць Святоюріївській та тодішньої Червоноармійській … належить йому на правах приватної власності. І місто або нехай звільняє його власність, або платить гроші за використання.

   Тобто головна інженерна споруда південки для водозабезпечення житлового фонду жителів міста раптом стала приватною. Справа у тому, що сесія міської ради прийняла рішення про передачу новозбудованого інженерного об’єкту у власність громади Вишневого. Але акт про передачу вузла водопровідних споруд від забудовника до КП «Вишнівськводоканал» БДБК не підписало. А коли до суду звернувся один з керівників БДБК пан Бабій з позовом, що йому нібито заборгували певну суму заробітної плати, далекий від Вишневого Білоцерківський суд ухвалив рішення про компенсацію Бабію заборгованих коштів правом власності на комплекс водопровідних споруд!

  Таким чином Вишневе опинилося під загрозою втратити головний елемент забезпечення південної частини міста водою. Почалися судові процеси. І хоча правда Вишневого була очевидною, час і коштvF0nW6jeYswи втрачалися шалено. Тому був знайдений єдиний можливий компроміс: вузол водопровідних споруд було переведено на баланс КП «Вишнівськводоканал», а білоцерківський забудовник під назвою ТОВ «Будспецмонтаж» (де директором був…пан Бабій) отримало ділянку під будівництво. Першу чергу, а саме будинок 34-А по вул. Жовтневій здали в експлуатацію спокійно, у межах закону. Та коли міська влада почала вивчати процес будівництва другої черги комплексу, виявилося, що білоцерківський забудовник знов «кинув» місто, загарбавши не надані під забудову приблизно 0,6 Га. На цій території було збудовано не тільки позапроектні квадратні метри житла, а й деякі інженерні споруди. Варто зауважити, що це була саме та земля, де планувалося побудувати соціальний об’єкт – лікарню. До того ж забудовник отримав Декларацію про введення об’єкту у будівництво за явно сумнівними паперам. Та ще й не виконав вимоги Технічних Умов водоканалу з розвитку системи водопостачання міста з урахуванням нової кількості споживачів.

  Отже, по всіх позиціях – обман и фікція. Саме тому міська влада звернулася до суду з вимогою отримати законне судове розв’язання конфлікту. Всі документи, включаючи право власності мешканців на квартири, які забудовник оперативно надав SJyqSqh0-cIлюдям, мають бути оскаржені у судовому порядку, оскільки були видані з порушенням законодавства (як вважає влада міста).

  В свою чергу мешканці будинку 34-Б мають зрозуміти, що влада подала в суд не на них, а на забудовника. Керманичі Вишневого сподіваються, що відповідальність буде нести саме забудовник. Всі рішення стосовно цього будинку мають бути прийняті у законодавчому полі, в тому рахунку і права власності на квартири індивідуальними власниками. Безумовно, рішення буде знайдене. Буде прийнято певний компромісний варіант між Вишневим і забудовником. Звичайно, ніхто не буде зносити 8 під’їзд будинку. Все це маячня, якою забудовник жахає мешканців, аби їхніми емоціями захищатися від справедливих вимог адміністрації Вишневого. До речі, схожа ситуація вже була у 2008-2009 роках.

  Що стосується обслуговування новобудови, слід розуміти, що де-факто будинок 34-Б не зданий в експлуатацію. Міські комунальні структури його не обслуговують. Тому відповідальність за обслуговування мешканців, які вже заселилися має нести ЗАБУДОВНИК. І прибирати, і косити траву, і забезпечувати водою. Всі можливості в нього для цього є. Тому треба не людей цькувати на комунальні служби міста, а братися за розум і вирішувати ситуацію, як роблять нормальні забудовники.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

4 Відповідь на Проблеми будинку 34-Б на вулиці Жовтневій (Європейській)

 1. Юрий says:

  Если подавали в суд на застройщика, люди в иске проходят как третьи стороны. Объясните, пожалуйста, почему я и еще 71 собственник квартир числимся среди ответчиков? И как могли принять на баланс, а теперь решать, что нужно отменить? Куда смотрели все чиновники, когда подписывали? Застройщик нас не бунтит, нас бунтит реакция и позиция мэрии и Дикова лично.

 2. Олег says:

  Заказна стаття, пан мер хоче щоб ручки в нього біленькі були. А тим часом в людей квартири хоче відсудити. Де він раніше був? коли люди квартири купували. Робить з людей дурнів. Завтра іду в суд, відстоювати своє житло..

 3. Олег says:

  Цільве призначення ділянки, де б мала бути лікарня:
  Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку Кадастр.номер:3222410600:01:016:5002
  Тип власності: Державна власність
  Цільове призначення:02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку
  Площа:0.587 га
  Ніхто тут не збирався її будувати..

 4. Вера says:

  Работа избранного жителями мэра с застройщиков – это непосредственная ответственность властей.

  Когда мэрия подает в суд на 72 жителя Вишневого, собственников квартир в доме, введенном в эксплуатацию 30/12/15 – поступок мэрии вызывает полное непонимание у простых жителей города, которые осознают, что сегодня мэрия подала в суд на людей соседнего дома, а завтра она подаст в суд на жителей любого дома в городе с требованием “про скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, свідоцтв про право власності на нерухоме майно та договорів купівлі-продажу та дарування квартир” иск №369/5090/16-ц от 03/06/16, где ответчики простые люди, жители города.

  Если у властей есть претензии к застройщику и они имеют основание – мы, жители города поддержим мэрию. Когда мэрия хочет лишить людей жилья за то что застройщик что-то там не выполнил – мы не понимаем таких шагов мэра.

  Когда директор УМГ подписывает акт приема-передачи дома на баланс города – он действуют в рамках своих полномочий, теперь мэрия говорит что акт мы не признаем, потому что не хотим его признавать – мэрия ставит людей, обычных жителей, в ситуацию заложников – когда жители города никак не могут повлиять на застройщика, но их интересы ущемляются властями, в лице мэра, без малейших юридических оснований.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *