Пункт прийому вторинної сировини кочує містом

AN9M3iSNMoIНе так давно жителі будинку по вулиці Лесі Українки домоглися демонтажу пункту прийому вторсировини у їхньому дворі. Через деякий час його намагалися відновити, але за дотриманням громадського порядку пильно стежать місцеві комунальники та «дельтівці». Та ось нещодавно залізний «ларьок» був поміченій в іншому місці.

Поле між Вишневим та Софіївською Борщагівкою вже давно полюбляють використовувати незаконно: то сміття туди накидають, то туалет влаштують, а тепер взагалі якийсь спритний бізнесмен встановив недалеко від водонапірної станції вишнівського водоканалу пункт прийому вторинної сировини.

Мешканці прилеглих будинків і так потерпають від сміття, яке повсякчас викидають на поле «чесні» громадяни. «Цей пункт прийому функціонує лише кілька днів, але туди вже приходять підозрілі особистості. Особисто я боюся, що тепер може підвищитися кількість квартирних пограбувань. До того ж звідти сильно смердить», – скаржиться літня жінка. На jUOpdeQpjCgКиївщину знову повернулася літня спека, тому вторинна сировина, яку приноситимуть сюди безхатченки, швидко стане місцем розповсюдження хвороб та інфекції. «Наші діти часто любили гуляти поблизу поля. Також ми вигулюємо тут собак. Тепер доведеться шукати інше місце, адже ніхто не хоче, аби їхні домашні улюбленці хворіли», – зауважують мешканці.

Схожа проблема була у жителів будинків по вулиці Машинобудівників кілька місяців тому, коли неподалік церкви намагалися становити МАФ. Тоді активні вишнівчани блокували вхід до «ларька» бетонними плитами. Та перш ніж вживати таких радикальних заходів, слід звернути увагу на проблему місцевих комунальників та правоохоронців.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *