Жіноча консультація розширяється

IMAG0490До нас звернулися мешканці будинку 31 по вулиці Святошинській, які стурбовані проведенням невідомих робіт на першому поверсі їхнього житлового будинку. Зокрема їх зацікавили балони з газом та киснем, які заносили всередину приміщення.

«Ми побачили як під’їхала вантажна машина, і робітники почали розвантажувати якісь балони. Це нас дуже турбує, адже у новинах повсякчас з’являється інформація IMAG0485про аварійні руйнування будинків від вибухів газових балонів», – розповідають мешканці будинку, в якому знаходиться жіноча консультація. Жителі занепокоєні своєю безпекою і вимагають прибрати балони та надати інформацію про перепланування і реконструкцію приміщення.

Куратор будівництва, заступник міського голови із соціальних питань Георгій Майсурадзе вважає, що реконструкція йде за планом та ніякої загрози життю IMAG0488мешканців немає. Ми поспілкувалися з підрядчиком, який безпосередньо керує ремонтними роботами у приміщенні колишньої дитячої поліклініки, він також вважає, що жителі дарма переймаються. «Нам привезли один балон з киснем та один з газом. Це необхідно для того, аби зрізати труби і батареї. За допомогою різака виконати дані роботи можна у декілька раз швидше, ніж болгаркою. Відповідно, мешканці відчуватимуть менше дискомфорту, – пояснює пан Юрій. – Дійсно, у машині, яка привезла спорядження, було більше, ніж 2 балони. Але на об’єкті залишилося тільки два – решту повезли на базу».

IMAG0486Про завершення реконструкції говорити ще занадто рано, адже роботи ще на етапі демонтажу старого обладнання. Аби мешканці будинку моли спати спокійно, ми звернули увагу начальника КП «УМГ» Віктора Гаращука на даний інцидент. Віктор Валентинович як професійний будівельник розбереться в ситуації і прийме правильне рішення для забезпечення безпеки конструкцій будинку.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *