Нічні посиденьки біля фонтану

IMAG5099  Теплі літні вечори – найкращий час для прогулянок. Після денної спеки так хочеться посидіти біля фонтану з прохолодною водою. У Вишневому таких вже два – на північній та південній сторонах. Шаленою популярністю вони користуються у дітей та молоді.

  Якщо малеча переважно бавиться з водою вдень, під наглядом батьків, то молодь приймає вечірню та нічну «вахту». Великими компаніями, переважно з алкоголем, вони займають всі вільні місця навколо фонтану. І все було б добре, якби нічні гуляки не забували, що літні канікули є не у всіх – переважнаIMAG5087 більшість вишнівчан зранку їде на роботу, а гомін під вікнами заважає поринути у світ сновидінь. «Я розумію, що діти хочуть погуляти, посміятися – всі ми були молодими. Але ж треба мати повагу до старшого покоління. За день квартира так нагрівається, що заснути з закритими вікнами неможливо, а тільки відкриєш – чути крики», – скаржиться пані Марія, жителька південного масиву.

  Щоправда, не всім заважають юнацькі розваги біля фонтану. Більшість мешканців прилеглих будинків спокійно реагує на гучний сміх та крики: «Ми самі не так давно проводили вечори біля цього фонтану, і я не можу пригадати, що нас хтось лаяв за це. Звичайно, якщо вони переходять межу, ми робимо зауваження. Тим паче, що тут гуляють переважно місцеві жителі», – зауважує молода пара з одного з будинків біля IMAG5103фонтану.

  Порушення тиші підтверджують і правоохоронці. У зону патрулювання ГФ «Спецзагін «Дельта» входить територія навколо фонтану, тому «дельтівці» вже не раз робили зауваження молодим людям. «Наші патрульні регулярно під’їжджають до фонтану. З початком літніх канікул кількість молоді, безумовно, збільшилася. Це переважно підлітки, які не поїхали на літо до бабусь у села чи на море. Вони збираються великими компаніями, щонайменше по п’ять чоловік. Звичайно, вони голосно розмовляють, хоча вночі навіть розмова двох людей може здаватися криком, – розповідає командир ГФ «Спецзагін «Дельта» Сергій Кріпак. – Притягнути їх до відповідальності ми не можемо, адже алкогольні напої вони не розпивають, бійки не влаштовуIMAG5095ють. Ми намагаємося по-людські їм пояснювати, що вони заважають спати іншим. Одні дослухаються до порад, інші – щойно патруль від’їжджає, продовжує гомоніти».

  У такій ситуації залишається лише згадати свою молодість і намагатися знайти порозуміння з любителями нічних посиденьок. У будь-якому випадку, треба спочатку поговорити, можливо добре слово буде ефективніше, ніж наряд поліції.

Анна ЛАПЕНКОВА

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *