Куди возити сміття

cmitta  Ми отримали декілька запитань відносно ситуації з Крюківщинським міжрайонним полігоном для сміття. Головна турбота нашої аудиторії – що буде зі сміттям, коли звалище не буде його приймати?

 Повідомляємо наступне. Відносини між Вишнівськими комунальниками і районним полігоном практично завжди були складні. Коріння ситуації – ще на початку 2003 року, коли за вказівкою Анатолія Гошка тодішнє ЖЕО Вишневе відмовилося від послуг районної ВУЖКГ і почало сміття в місті збирати і вивозити власними можливостями. Тодішні керівники району та ВУЖКГ робили все можливе, щоб ласий шмат коштів пішов до районного КП. Але місто вистояло. На сьогодні Вишневе має власний парк сміттєвозів і ритмічно збирає сміття.

  На вечір понеділка ситуація знов складна. Є висока вирогідність, що дії протестувальників суттєво ускладнять очищення міста за рахунок блокування звалища. Крім того, вже є повідомлення (не перевірене) про горіння на звалищі. Як у Львові???
Тому вже сьогодні Віктор Гаращук взяв на озброєння досвід попередників керівництва КП “УМГ” і вирішує питання укладання договору з Васильківським полігоном. Тим більше, що на Васильків все одно їздять наші більш коштовні МАЗи. Чому? Хоча до Василькова довше їхати, але там полігон має бетонну дорогу по звалищу. І, особливо у негоду, автівки спокійно проїздять по території і не ламаються. По Крюківщині мають місце випадки, коли сміттєвоз тягають по території трактором і тому техніка швидко псується і потребує витрат на ремонти. Отже питання не просте, але всі керівники мають чітке завдання – місто має бути чистим.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *