Що обговорюють депутати на черговій сесії?

DFpmW-z4DFg16 червня розпочала роботу чергова 13 сесія депутатів Вишневої міської ради. Хоча номер сесії не надто щасливий, депутати налаштовані позитивно, і повинні розглянути багато важливих питань. Більшість з них стосується бюджету, тарифів та благоустрою міста.

32432У порядку денному багато питань, які координують роботу КП «Управління міським господарством». В першу чергу, це детальне оформлення поділу спільного комунального підприємства на два нових. Загальноміське КП ділиться на КП «Управління комунального господарства», яке в межах використання бюджету міста бере під обслуговування загальноміську територію і міську інфраструктуру. Друге підприємство працюватиме тільки на обслуговуванні житлового фонду. І тому вирішуються питання як розмежування підприємств, так і viber imageпередачі частини майна та основних засобів в межах проведення інвентаризації. Питання затвердження результатів інвентаризації також в порядку денному.

Друга частина питань комунальників – затвердження нових тарифів на обслуговування будинків і споруд та прибудинкової території (квартплата). Питання наболіле та дуже непросте. Навколо нього точиться чимало пересудів, емоцій і думок. Але КП «УМГ» вже не має фінансової можливості працювати в рамках тарифів кінця 2011 року.

24Як завжди багато емоцій і бурхливу реакцію викликають земельні питання. Зокрема, буде розглянуто питання будівництва біля готельки 39 по вул. Жовтневий (на місці аптеки «Вітамін»).

Отже, робота розпочалася. Найбільш важливі та резонансні рішення ми прокоментуємо окремо після їх розгляду.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *