Піщані кар’єри практично під ногами

g2g6Q8-w0lQЦе пісок, який великими купами лежить вздовж всієї траси від Окружної до Боярки. Це дорога міжрайонного значення, якою мають опікуватися районні чи обласні служби адміністрацій. Насправді, пересічним мешканцям не цікаво, хто саме тримає цю дорогу на балансі. Бо відверто кажучи, ніхто нею не займається: пісок тут лежить під бордюрами ще з зими.

Вірніше з зим чи 2010 року, чи 2015 року – хто знає. Справа у тому, що його ніхто не прибирає. Чому? Можливо тому, що є більш нагальні питання: земля, посади, боротьба… А пісок на дорогах залишається “на потім”. Якщо згадати f24Tzy0IxVUкрилату фразу славнозвісного мера сусіднього міста про сніг, то можна очікувати, що піщані кар’єри на дорогах колись вітер здує. Стан доріг і чистота вздовж них у Вишневому – річ наявна. Може і не ідеально, але прибирають постійно. Де руками працівників, де – спеціальною технікою. І навіть змивають водою. Тому, що в місті є потужне комунальне господарство. Тому, що є кому робити. І є відповідальні.

Порівнюючи червневу картинку контрасту між дорогами районного та міського значення, мимоволі виникає два запитання. Перше: що заважає адміністраціям врешті побачити цей пісок? Друге: навіщо розвалювати систему комунальних структур міст, яка доводить свою ефективність? Перше питання – риторичне. Друге – тривожне. Розвалити легко. І швидко. А що далі? Навіщо псувати комунальне господарство? Розвал зумовлений державною політикою у сфері ЖКГ, а також новими законами.  Тож,  напрям реформування комунальної 1TZRVwwLZaIсфери, який зараз впроваджується, викликає глибоке занепокоєння. Зокрема, Вишневе може погіршити свій стан. У місті роками створювали потужну комунальну структуру, яка тримає всі аспекти під контролем і намагається утримувати планку чистоти та благоустрою як в місцях загального користування, так і на прибудинкових територіях. І хоча є багато нарікань та зауважень, але гості з інших міст дуже хвалять Вишневе саме за порядок. Якщо це розвалити, то наступного червня діти можливо матимуть трохи більше піску, де зможуть гратися. Бо його буде трохи і на вулицях, і на дорогах. Якщо, звичайно, буде кому взимку посипати піщано-сольовою сумішшю тротуари.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *