Вишнівчани проти руху вантажівок під вікнами їхніх будинків (відео)

-cCZipCdorE  Вже багато років вулиці Вишневого виконують функцію автобану для вантажівок, які прямують на будівельні майданчики до Крюківщини чи Софіївської Борщагівки. Щодня вікна будинків, повз які проїжджають багатотонні автомобілі, тремтять від гуркоту коліс, а у повітрі замість аромату квітів чути сморід бензину і бетону.

  Мешканці міста терпіли довго, та нарешті вирішили сказати: «Досить!». Майже п’ять років тривало листування з усілякими інстанціями, виклики експертів та блокування вулиць. «Ми з 2012 року воюємо з водіями вантажівок. Зверталися і до мерії, і до ДАЇ. Це не нормально, що вантажний транспорт їздить містом, у якому повно дітей. Наші вулиці навіть не пристосовані для руху таких автомобілів», – розповідає одна з активістів Юлія. Декілька днів тому на в’їзді до житлової частини міста встановили обмежувальні знаки. Та, на жаль, водії їх просто ігнорують. Тож, нещодавно обурені вишнівчани разом з ГФ «Спецзагін «Дельта» зупиняли такихrIsfADqBoDI правопорушників та попереджували про відповідальність за недотримання правил дорожнього руху. «Окрім того наш переїзд службовий. Якщо добре розібратися, навіть легкові автомобілі не мають право його перетинати. Звичайно, ми розуміємо, що у них немає іншого виходу. Але вантажівки точно не повинні тут їздити. Уявіть тільки, якщо така машина вийде з ладу безпосередньо на переїзді. Її навіть відбуксирувати неможливо, – обурюється Віктор Григорович. – Дякуючи нашому меру справа зрушилася з місця. Він посприяв встановленню обмежувального знаку, дав розпорядження бійцям «Дельти» співпрацювати з нами. Сподіваюся, скоро все налагодиться».

  Дивно, але водії вантажівок чи не знають правил дорожнього руху, чи навмисно ігнорують певні знаки. Лише за годину патрулювання на розі вулиць Ломоносова та Лесі Українки було зупинено більше 10 вантажівок. Ще більше водіїв, побачивши правоохоронців, швиденько повертали в інший бік, начебто і не збиралися їхати містом.J6OgnVLxBqY «Вже неможливо знаходитися на вулиці Лесі Українки! Вони проїжджають кожні хвилин 15. На повороті до ЗОШ №2 встановили лежачих поліцейських, так тепер гуркіт чути навіть до РАЦСу! Ми переїхали до Вишневого сім років тому, а п’ять років тому почалося активне будівництво багатоповерхівок – машини з піском, щебнем, бетонними плитами їздять цілодобово. Це просто нестерпно», – зауважує Людмила Петрівна.

  Командир ГФ «Спецзагін «Дельта» Сергій Кріпак розповів, що перевірка вантажного транспорту почалася після численних звернень вишнівчан, які живуть на вулицях Лесі Українки, Чорновола та інших вулиць, які знаходяться поблизу переїзду. «Ми звернулися до відділення поліції, аби нам надали патрульну групу для складання протоколів та співпраці з бійцями «Дельти». У перший день акції вони провели з нами більше п’яти годин. Сподіваюся, це навчить водіїв дотримуватися правил дорожнього руху, а вишнівчани зможуть дихати чистим повітрям», – повідомив командир ГФ «Спецзагін «Дельта» Сергій Георгійович. 7eWuBvvNytI

  Якщо все буде нормально, перекривати дороги правоохоронці не планують, адже окрім затримання вантажного транспорту, це створює незручності для інших учасників дорожнього руху та жителів Вишневого. Найближчим часом будуть розглядатися схеми руху, яким користуються водії. Наразі в Україні існує проектна організація, яка займається координуванням руху вантажного транспорту у заборонених зонах. В першу чергу це стосується тих вантажівок, кінцевий пункт яких знаходиться у межах Вишневого. Також для безперешкодного проїзду до ділянок будівництва, їм необхідно отримати дозвіл від виконавчого комітету міської ради. Окрім того схема руху вантажного транспорту буде нанесена на мапу міста. Проте у будь-якому випадку транзит вантажного транспорту Вишневим заборонено.

Анна ЛАПЕНКОВА

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *