Виклик патрульної групи ГФ «Спецзагін «Дельта» закінчився врятованими життями

дельтаБлизько 10-ї години ранку до чергової частини зателефонував мешканець будинку № 1 по вул. Машинобудівників та повідомив, що у під’їзді відчутний сильний запах газу. При цьому джерело його надходження ймовірно з квартири сусідів.

Приїздом патрульної групи даний факт було підтверджено. Оскільки діяти необхідно було швидко, було прийнято рішення негайно вжити заходів щодо припинення витоку газу ще до приїзду аварійної служби.

Ризикуючи своїм життям боєць патрульної групи потрапив через кватирку вікна до квартири на другому поверсі. Знаходячись всередині квартири він зрозумів, що часу дійсно дуже мало, так як уся квартира була заповнена газом. У лічені секунди він визначив джерело витоку газу та перекрив потік, після чого відкрив з середини двері ключем, який був у дверях, для повного провітрювання.

Власник даної квартири разом зі своїм товаришем в цей час спали в кімнаті в не тверезому стані. Для чого увімкнули газ у духовці газової плитки та залишили увімкненим, пояснити не змогли, так як нічого не пам’ятали.

Після повного провітрювання квартири та приведення до тями мешканця і його товариша, патрульні залишили квартиру, так і не почувши хоча би «дякую» за врятовані життя.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *