“Дельта” інформує

дельтаГромадське формування «Спецзагін «Дельта» інформує та попереджує, що з 1 червня 2016 року розпочинається відпрацювання по наведенню порядку з рухом вантажного транспорту по вулиці Лесі Українки, де рух такого транспорту заборонено.

Підставою для проведення даного заходу є чисельні скарги від мешканців міста і, як наслідок, відповідне рішення Виконавчого комітету Вишневої міської ради «Про затвердження схеми організації дорожнього руху у м. Вишневе».

Згідно ст. 7 п. 8 Статуту громадського формування «Сецзагін «Дельта» члени громадського формування зобов’язані у разі порушення водіями Правил дорожнього руху вживати заходів щодо припинення цього правопорушення, здійснювати перевірку документів у водіїв на право користування та керування транспортними засобами, а також не допускати осіб, які не мають документів або перебувають у стані сп’яніння, до подальшого керування транспортним засобом.

Згідно вказаного вище рішення Виконавчого комітету Вишневої міської ради по вул. Київській перед поворотом на вул. Лесі Українки встановлено дорожній знак, забороняючий проїзд вантажного транспорту. Аналогічні знаки встановлені по вул. Чорновола перед переїздом та по всій вулиці Лесі Українки. Незважаючи на це рух вантажного транспорту містом продовжується.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *