У Вишневому пролунав останній дзвоник

_uEE5HIwQZUСьогодні на вулицях міста можна зустріти щасливих школярів з квітами та багажем знань, вони поспішають на літній відпочинок. Проте не всіх чекають канікули – у випускників починається найважчий та найвідповідальніший період життя – ЗНО та вступ до ВУЗів. 

Вони вже не повернуться за шкільні парти, як їхні друзі з молодших класів. rJfonMdmK7YНа них чекає нове життя: остаточний вибір спеціальності, студентські компанії та сесії. На обличчях випускників змішані емоції – радість від того, що навчання у школі нарешті завершилося та настає літо, а разом з ним нові враження, і сум від того, що доводиться назавжди залишати місце, в якому вони провели багато років, де минуло їхнє дитинство. “Я обожнюю свою школу, у нас тут були чудові вчителі, багато гуртків, дружній колектив. Звичайно, трохи сумно, тревожно від того, що ми вирушаємо у iBIQzWHzeLgдоросле життя. Проте я впевнена, що часто заходитиму в гості, а зі шкільними друзями зустрічатимусь не лише на зустрічі випускників”, – ділиться емоціями одна з випускниць Вишнівської ЗОШ №3.

Замість традиційних форм майже всі випускники вбралися у патріотичні вишиванки. Навіть учні молодшої та середньої ланки одягнули сорочки з українським орнаментом. Після вручення атестатів та подяк, відбулося традиційне передавання дзвоника наймолодшим учням та прощальний вальс випускників.

Tz8ADonUFf4Редакція порталу “Моє Вишневе” від щирого серця вітає вчителів, учнів, випускників та їх батьків із завершенням навчального року. Бажаємо всім тим, хто планує вступати до ВУЗів успішно здати ЗНО та потрапити саме на той факультет, про який давно мріяли! Успіхів вам!

Анна ЛАПЕНКОВА

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *