Етапи обговорення генерального плану Вишневого

RRLuCnOnYBgГенеральний план міста Вишневе розроблявся ще у 2004 році. Потім коригувався у 2009 році. Відповідно до закону, генплан має коригуватися і обговорюватися кожні 5 років. Отже, цьогоріч громада і депутати знову взялися до роботи. Тим паче, що місто додатково отримало земельну ділянку на південній стороні для розширення.

На сьогодні проект генплану розробив ДП “НДПІ Містобудування”. На початку квітня було надруковано оголошення про прийом пропозицій і зауважень до eUpx2ewMqnAдокументу від жителів Вишневого та підприємств. Їх надійшло 26. Всі пропозиції були надані для врахування або обговорення до проектантів. Результати цього аналізу і були заслухані на черговому засіданні комісії з розробки Генерального
плану Вишневого. З 27 членів комісії, на засідання прийшло 20 чоловік. було декілька представників громади. На жаль, цей захід, де в конструктивній атмосфері спілкування і вислуховування різних точок зору, не викликав великої уваги активістів.

Присутні на обговоренні представники Інституту та головний архітектор міста Володимир Черній, провели ознайомлення присутніх з отриманими пропозиціями від населення. По кожному зверненню було проведено обговорення і голосування. Частина пропозицій ще на стадії аналізу dWGuKVCG_kkбула врахована в проект генплану. Частина – підтримана більшістю членів комісії. Деякі пропозиції відхилялися після жвавої дискусії. Головним чином пропозиції стосувалися ділянки міста на Південній стороні в районі КІЗ Діброва і зони новобудов по вул. Стуса, Франко, Піонерської тощо. Частина зауважень стосувалася окремих ділянок центра Вишневого. Загалом, це був досить цікавий і корисний захід, який дав можливість присутнім зрозуміти логіку майбутнього розвитку міста. І тому сподіваємося, що в подальшому він приверне увагу ще більшої аудиторії.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *