Сесія міської ради у нових технічних умовах

s0cnLUZfM84Головною особливістю сьогоднішнього засідання сесії міської ради є той факт, що вперше депутати мають можливість індивідуального електронного голосування за допомогою спеціального пульту. Кожен народний обранець отримав пульт та власний електронний чіп, що дозволяє забезпечити відкрите індивідуальне голосування. Всі результати будуть сформовані у протоколи і оприлюднені для ознайомлення на офіційному сайті міської ради.

1Nc9OWB-mxIГоловні питання сьогоднішнього дня – безперечно бюджетні. Звіт про виконання бюджету першого кварталу 2016 року та зміни до бюджету 2016 року були детально і прискіпливо розглянуті на засіданні профільної комісії, опрацьовані та підтримані. Серед основних тем із внесення змін до бюджету поточного року необхідно виділити перерозподіл субвенції з районного бюджету в міський у сумі 1 070 тис грн для фінансування міських садочків. Це додаткові витрати на матеріальні придбання, на харчування, оплату комунальних послуг садочків, медикаментів. iKRmt_3VzRgТакож районна субвенція у сумі 124 тис грн надана для міського “Палацу культури та мистецтв”.

Додаткова дотація в сумі 945 тис грн надана комунальним підприємствам. В першу чергу КП “Вишнівськтеплоенерго” додатково надано 743 тис грн для закупівлі природного газу внаслідок зростання його вартості з 1 травня і неможливості сплачувати за підігрів води з інших джерел. Проведено перерозподіл майже 5 млн грн серед комунальних підприємств для виконання планових завдань із розвитку міста в частині XEOSM4OB9hUреконструкції та капремонтів. Головним чином це об’єкти житлового фонду та садочки.

Серед повістки дня було питання коригування тарифів на обслуговування житлового фонду. Але комісія вирішила його перенести на наступну сесію для висвітлення проекту тарифів у ЗМІ. Отже, питання на сьогодні знято.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *